«کرونا» شیاطین سرخ را ترساند؛ اردوی چین معلق شد

تهران- ایرنا- برنامه اردوی پیش فصل باشگاه منچستریونایتد در آسیا به دلیل افزایش سرعت شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمد.

یونایتدها احتمال بازگشت به آسیا را در تابستان سال جاری میلادی مورد بررسی قرار داده بودند اما بدنبال توصیه مسافرتی بریتانیا در رابطه با کرونا که تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر را در سرتاسر جهان آلوده کرده است، مذاکرات شیاطین سرخ برای اردوی پیش فصل به حالت تعلیق در آمد.

گفته می‌شد «اوله گانر سولسشر» و تیمش قرار است دست کم مدتی کوتاه را در چین اقامت کرده و در برنامه‌های تبلیغاتی مراکز تفریحی شانگهای، پکن و شن یانگ که تا پیش از پایان سال ۲۰۲۰ افتتاح می‌شوند، شرکت کنند.

هنوز هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده است اما صحبت‌هایی در خصوص برگزاری چند بازی دوستانه در بخش‌های دیگر آسیا و هند شنیده می‌شود؛ دیدارهایی که باید در ماه جولای و تا پیش از آغاز فصل جدید لیگ جزیره (هشتم آگوست) انجام شود.

یونایتدها تابستان سال گذشته چند دیدار دوستانه را در سنگاپور و شانگهای برگزار و در تور سال ۲۰۱۶ خود نیز از چین بازدید کردند.

دولت بریتانیا ویروس کرونا را که تاکنون جان حدود هزار نفر را در چین گرفته، در فهرست «تهدیدهای جدی و قریب الوقوع» قرار داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =