کلنگ برقرسانی به ۱۰ روستای مهرستان به زمین زده شد

زاهدان- ایرنا- مدیر اداره برق مهرستان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: کلنگ برقرسانی به ۱۰ روستای فاقد برق این شهرستان با اعتباری افزون‌بر چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان همزمان با نهمین روز از ایام الله دهه فجر به زمین زده شد.

احمدعلی ریاحی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حجم عملیات در نظر گرفته شده برای این پروژه‌ها، ساخت ۲۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۶ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و نصب ۱۵ دستگاه پست هوایی بوده است.

وی بیان کرد: تعداد خانوارهای بهره‌مند از پروژه برقرسانی ۱۵۲خانوار است. 

مدیر اداره برق مهرستان گفت: همچنین از ابتدای سال ۹۴ تاکنون ۳۶ روستای فاقد برق در سطح این شهرستان با اعتبار هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برق دار شدند.

وی اظهار داشت: حجم عملیات انجام شده در این ۳۶ روستا، ساخت ۱۲۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط،۳۰کیلومتر شبکه فشار ضعیف و نصب ۴۳ دستگاه پست هوایی بوده است.

ریاحی خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال برنامه‌های بسیاری درحوزه های مختلف از جمله توسعه برق رسانی و اصلاح شبکه‌های فرسوده انجام شده و این روند در طول سال نیز انجام خواهد شد.

مهرستان با دارا بودن چهار دهستان، ۲ بخش مرکزی و یک شهر در ۴۵۷ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =