برگزاری جشنواره آب و انقلاب در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

شهرری - ایرنا - مدیر روابط عمومی آبفای منطقه ۶- شهر ری گفت: جشنواره آب و انقلاب به منظور گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا پایان دهه مبارک فجر در مدارس و مراکز فرهنگی جنوب تهران برگزار می‌شود.

سید مرتضی میرآبادی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جشنواره آب و انقلاب همزمان با نخستین روزهای خجسته ی دهه فجر انقلاب اسلامی در مدارس و مراکز فرهنگی سطح منطقه آغاز شده است و با برگزاری آخرین برنامه در یوم الله ۲۲ بهمن به کار خود پایان خواهد داد.  

وی افزود: آموزش همگانی و جلب مشارکت دانش آموزان در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب را از اهداف مهم برگزاری این جشنواره دانست و افزود: این جشنواره از روز آغازین تاکنون در ۶ مدرسه ابتدایی برگزار شده است و یکهزار و ۵۰۰ کودک و دانش آموز شرکت کننده در جشنواره ضمن مشارکت در جشن انقلاب اسلامی، با روش های صرفه جویی و مصرف بهینه آب آشنا شدند.  

   وی  در زمینه ی فعالیت ها و برنامه های در نظر گرفته شده در جشن آب و انقلاب اظهار داشت: تبلیغات میدانی و آموزش چهره به چهره، اجرای نمایش شاد با موضوع مصرف بهینه آب همراه با جشن انقلاب، توزیع اقلام تبلیغی وآموزشی، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه به دانش آموزان و جذب حامیان آب از فعالیت های اجرا شده  در این جشنواره است که با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب انجام می شود.  
میرآبادی در پایان با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: روابط عمومی آبفای منطقه۶- شهرری همچون سال های گذشته در گرامی داشت یوم الله ۲۲ بهمن، ایستگاه فرهنگی آب و فجر انقلاب را در مسیر راه پیمایی شهرستان ری در خیابان فدائیان اسلام، جنب کانون فرهنگی سمیه برپا می کند و با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و نمایش خیابانی، پذیرای کودکان و دانش آموزان شرکت کننده در مراسم خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =