۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۷
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 83669632
۰ نفر

پروندهٔ خبری

اعمال محدودیت تردد در کنار گذر انزلی

انزلی - ایرنا-فرماندار شهرستان انزلی از اعمال محدودیت تردد خودروهای سبک در مسیر ۸کیلومتری کنار گذر انزلی در پی بارش برف و احتمال بروز مشکل خبر داد. 

اسماعیل حیدری آزاد با اعلام این خبر گفت : بارش برف که از نیمه های شب گذشته در بندر انزلی آغاز شده  تا ساعت حدود پنج عصر در شهر به  ۱۰ سانتی متر و در غرب شهرستان ۲۰ سانتی متر رسیده است.

وی  خاطرنشان کرد : در سطح شهر تمامی مسیر های ارتباطی باز بوده و در کنار گذر انزلی با توجه به افزایش بارش برف محدودیت حرکتی اعمال شده و در این مسیر فقط خودرو های سنگین میتوانند حرکت کنند.

فرماندار بندر انزلی با اشاره به شدید بودن بارش برف در محور کپورچال به آبکنار بیان کرد : دستگاه های اجرایی ، جوامع محلی و هلال احمر در این مسیر در حال باز گشایی راه های روستایی بوده و   تردد با رعایت احتیاط به کندی انجام می شود.

حیدری آزاد با تاکید بر فعالیت نانوایی ها و مراکز خدماتی گفت : پمپ بنزین های بندر انزلی به صورت ۲۴ ساعته درحال خدمات رسانی بوده و برای نانوایی های سطح شهرستان نیز ذخیره آرد انجام شده تا در طول ایام بارش برف خدمات رسانی بدون توقف انجام شود.

وی یادآور شد:در برخی ازنقاط شهر، شهروندان با مشکل قطعی برق مواجه شدند که از سوی اداره برق مشکل آنان درکوتاهترین زمان رفع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =