مازنی‌ها نماهنگ سردار فاتح را برای شهید سلیمانی تولید کردند

ساری-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران می‌گوید: هنرمندان مازنی در آستانه چهلمین روز شهادت سپهید شهید سردار قاسم سلیمانی نماهنگ سردار فاتح را تولید کردند.

عباس زارع عصر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در راستای ترویج و توسعه فرهنگ بومی با توجه به نیازهای روز جامعه و حمایت از تولید موسیقی های فاخر ، همچنین پاسداشت  مقام شامخ و دلاوری ها و رشادت های سپهبد  شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ، این اداره کل اقدام به تولید و انتشار این نماهنگ کرده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اضافه کرد: در این تک آهنگ هشت دقیقه ای از چهره های جوان به همراه پیشکسوتان موسیقی مازندران استفاده شد.
به گفته وی سروده این موسیقی از رحمان جهانی به زبان مازندرانی و آهنگسازی آن را سجاد پاریاو و سدیف رستمعلی انجام دادند.
زارع اظهارداشت: این نماهنگ را استاد محمدرضا اسحاقی گرجی یکی از خوانندگان پیشکسوت موسیقی محلی مازنی به همراه مهدی کارگر ، سجاد پاریاو و سدیف رستمعلی سه خواننده جوان این خطه شمال کشور اجرا کردند.

سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی روز جمعه ۱۳ دی ماه سال جاری براثر حمله پهپادی دولت تروریستی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد در کشور عراق به همراه  ابومهدی المهندس و ۶ نفر از همرزمانشان از ایران و عراق به شهادت رسیدند.
آیین چهلمین روز سالگرد شهادت سردار سلیمانی قرار است فردا سه شنبه همزمان با ۲۲ بهمن در سراسر کشور برگزار شود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =