برخی سیاسیون قزوین برای اثبات خودشان از نظام مایه می‌گذارند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: برخی از فعالان سیاسی ، نزدیکی انتخابات برای اثبات خودشان از نظام مایه گذاشته موجب بدبینی مردم به جمهوری اسلامی می‌شوند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در دیدار با جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: منازعات جناح‌های سیاسی باعث شده تا برخی فعالان این عرصه برای به اثبات رساندن خودش از نظام مایه گذاشته و دیگری را متهم به کم کاری کنند.
وی اضافه کرد: وقتی یک فعال سیاسی دولت قبلی و نفرات دیگر را متهم می‌کند که کم‌کاری کرده‌اند، درنهایت مردم به کل نظام و انقلاب بدبین شده و تصور خواهند کرد که هیچ مسؤولی عملکرد مثبت ندارد.
آیت الله عابدینی بر اهمیت عدالت و اعتماد عمومی تاکید کرد و گفت: به کار گرفتن برخی از افراد که شایسته تر از آنها وجود دارد یا نصب یک فرماندار که پس از مدتی دستگیر می‌شود، به اعتبار روحانیت، نظام و دولتمردان لطمه می‌زند.
امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات استان قزوین در دولت، ارتقاء جایگاه بودجه است و متاسفانه این استان با وجود اینکه مالیات بالایی پرداخت می‌کند، اما در گرفتن اعتبارات هزینه دولتی در رتبه آخر است.

افتتاح بخش بستری ۳۲تختخوابی بیمارستان شهدای آبیک ،  افتتاح ۲ طرح آموزشی ،رونمایی از طرح توسعه تولیدات شرکت سازنده دستگاه خودپرداز و کارتخوان، دیدار و گفت و گو با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و شرکت در شورای اداری مدیران دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های سفر یکروزه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی به استان قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =