۴۹ داوطلب مجلس در هرمزگان آماده رقابت‌های انتخاباتی شدند

بندرعباس- ایرنا- پس از بررسی‌ آخرین تایید صلاحیت‌ها، ۴۹ نفر داوطلب در این استان آماده رقابت‌های انتخاباتی برای نمایندگی انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی شدند.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان روز دوشنبه در گفت‌و گو با ایرنا گفت: از این تعداد ۳۱ نفر نامزد نمایندگی مجلس برای حوزه انتخابیه بندرعباس، ۷ در شرق استان و ۱۱ نفر در غرب استان در این دوره از انتخابات اجازه تبلیغات در موعد مقرر دارند.

 سعید ناجی یاد آورشذ: تا دقایقی پیش شمارداوطلبان یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان ۵۰نفر بود که یک نفر از ادامه داوطلبی خود انصراف داد و هم اکنون به ۴۹ نفر رسیده است.

سعید ناجی افزود: بنابر تصمیم‌های هیات اجرایی این استان تا این لحظه یک هزارو ۱۱۵ شعبه اخذ رای برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعیین شده که شامل ۵۳۳ شعبه سیار و ۷۸۲ شعبه ثابت است واز شعب اخذا رای ، ۸۰۵ شعبه روستایی و ۵۱۰ شعبه نیز شهری است.

به گفته وی، بیش‌ترین صندوق رای مربوط به شعبه سیار درشهرستان‌های بندرعباس، میناب، حاجی‌آباد و بشاگرد است و هم‌چنین تعداد ۴۵۷ صندوق ثابت شهری با تمرکز اصلی به بندرعباس، میناب و بندرلنگه تعلق دارد.

ناجی گفت: تبلیغات کاندیادهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه تا ۲۴ ساعت قبل از روز رای‌گیری انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان هرمزگان است.

حوزه انتخابیه بندرعباس شام