وحدت مردم و خدمتگزاران، مهمترین رمز موفقیت ایران است

تهران - ایرنا - سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه منتشر کرد. در این بیانیه تاکید شده است که وحدت مردم و خدمتگزاران و اتحاد خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهمترین رمز موفقیت امروز و فرداهای ایران عزیز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در این بیانیه آمده است؛ بیست و دوم بهمن ماه، روزی است که مردم ندای حضرت امام خمینی (ره) را لبیک گفته، با اتحاد و از جان گذشتگی حماسه‌ای تاریخی رقم زدند و آن رهبر کبیر به پشتوانه ملتش جمهوری اسلامی را با وحدت کلمه بنیان نهاد و امروز نیز به پرچمداری مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) نهضت ادامه دارد، اگر چه دشمنان هرچه در توان دارند به میدان آورده اند و امثال شهید سلیمانی و ستاره های مکتب امام را از ما می گیرند و تمام  همّ دشمن ضربه زدن به وحدت کلمه است.

در این مسیر، وحدت مردم  و خدمتگزاران و اتحاد خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهم ترین رمز موفقیت امروز و فرداهای ایران عزیز است.
امروز فرقی ندارد کجاییم و که هستیم، بلکه برای وحدت، باید متحد باشیم.

ما همکاران سازمان حفاظت محیط زیست نیز در سراسر ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی عظیم سالگرد پیروزی انقلاب، دوشادوش مردم شریف کشورمان در میدان خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =