رتبه آخر قزوین در بودجه کشور چندان عادلانه نیست

قزوین - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: قرار گرفتن استان قزوین با داشتن جمعیتی نزدیک به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در رتبه آخر بودجه چندان عادلانه نیست.

جمشید انصاری روز دوشنبه در دیدار با آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: هزینه‌ای که دولت در قالب بودجه برای یک استان درنظر می‌گیرد، تابع وسعت و جمعیت همان استان است که قرارگیری قزوین در رتبه ۲۹ چندان عادلانه نبوده و نیازمند رسیدگی است.
وی در ادامه به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: متهم کردن دولت‌های جمهوری اسلامی به کم‌کاری بی‌انصافی است و همه دولت‌ها به اندازه خودشان خدمات رسانی کرده‌اند.
انصاری با بیان اینکه نباید خدمات دولت‌های ادوار را زیر سوال ببریم، گفت: اولویت‌های ادوار دولت فرق می‌کرده و اینطوری نیست که یک جناح سیاسی در جمهوری اسلامی هیچ کاری نکرده باشد.
این مسؤول تشریح کرد: همه دولت‌ها در دوران خود کارهای مختلفی انجام می‌دهند، به عنوان مثال، دولت یازدهم و دوازدهم در گازرسانی و آبرسانی کارهای خوبی انجام داده است و دولت‌های قبلی در حوزه برق رسانی موفق بودند.
انصاری به دهه فجر اشاره کرد و گفت: این ایام فرصتی برای تبیین و مقیاس دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی است تا امیدواری و اعتماد عمومی مردم افزایش یابد.
افتتاح بخش بستری 32 تختخوابی بیمارستان شهدای آبیک ،  افتتاح 2 طرح آموزشی ،رونمایی از طرح توسعه تولیدات شرکت سازنده دستگاه خودپرداز و کارتخوان، بازدید از ساختمان جدید دانشگاه غیاث الدین کاشانی ، دیدار و گفت و گو با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و شرکت در جلسه شورای اداری مدیران دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های سفر یکروزه جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی به استان قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =