ضیافت تئاترشهر در روزهای پایانی سال 

تهران- ایرنا- برنامه تالارهای مختلف تئاترشهر پس از پایان یافتن اجرای آثار نمایشی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در این مجموعه، اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی تئاتر شهر، با پایان یافتن اجرای آثار نمایشی به صحنه رفته در چارچوب سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، شش اثر نمایشی جدید در تالارهای مختلف تئاترشهر میزبان مخاطبان خواهند بود.  

نمایش قهوه قجری با نگاهی به نمایشنامه هملت ویلیام شکسپیر و نویسندگی و کارگردانی آتیلا پسیانی از روز چهارشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و  قیمت بلیت ۷۰ تا ۹۵ هزار تومان در تالار اصلی به صحنه می‌رود. در این نمایش اصغر پیران، نوید جهان‌زاده، روح‌الله حق‌گوی لسان، هوتن شکیبا و نوید محمدزاده به عنوان بازیگری حضور دارند.

بچه عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان است که از روز یکشنبه ۲۷ بهمن‌ماه در تالار چهارسو به صحنه می‌رود. فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی بازیگران این اثر نمایشی هستند که از ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۵ هزار تومان پذیرای مخاطبان است.

در تالار قشقایی هم نمایش جدید دیگری با نام تنها خرچنگ خانگی لای ملافه‌ها خانه می‌کند، اتللو به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی از روز چهارشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ساعت ۱۹ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز می‌کند. در این نمایش اصغر همت، ناهید مسلمی، غلامرضا فرج‌زاده، ایمان اشراقی، مسیح کاظمی، منصور صوفی و گاتا عابدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش سه‌شنبه‌های لعنتی به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی نیز از روز یکشنبه ۲۷ بهمن‌ماه ساعت ۱۹:۴۵ به مدت زمان ۶۵ دقیقه، قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان و بازی محسن افشار، مانلی حسین‌پور، سروش طاهری، شهرام مسعودی، اتابک نادری و نسرین نکیسا در تالار سایه روی صحنه می‌رود.

یه گاز کوچولو نیز دیگر نمایش جدید تالار سایه به نویسندگی فرزانه سهیلی و کارگردانی فقیهه سلطانی است که از روز دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه ساعت ۱۸، به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان اجرای خود را آغاز می‌کند. گیلدا حمیدی، شهروز دل‌افکار، افشین غیاثی، مهسا مهجور و نورا هاشمی در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.

در کارگاه نمایش نیز نمایش الویرا۲۰۲۰ نوشته بریژیت ژاک، کارگردانی بابک کریمی و بازی بابک کریمی، مهدخت مولایی، آریا تقی پوریان و علیرضا مجیدی  از روز ۲۷ بهمن‌ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸ به مدت زمان ۶۰ و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان پذیرای مخاطبان است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =