بهره برداری از بیش از ۴۶ طرح عمرانی، رفاهی و خدماتی در فسا

شیراز- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: در دهه فجر ۹۸ بیش از ۴۶ طرح با اعتباری افزون بر ۲۸۰ میلیارد ریال در حوزه بهداشت و درمان، آموزشی، ورزشی و رفاهی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

حسین آرگیو، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: افتتاح سالن‌های ورزشی در شهر نوبندگان و قره بلاغ، افتتاح مدرسه روستای کوشک قاضی، افتتاح پل سردار شهید سپهبد سلیمانی، بهره‌برداری از طرح‌های بهسازی معابر شهری و بهسازی معابر روستایی از اهم پروژه‌های این دهه بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین با هدف محرومیت‌ زدایی، هم اینک بیش از ۱۲۶ پروژه دیگر با اعتباری افزون بر ۵۳۰ میلیارد ریال در شهرستان فسا در حال اجراست  که به مناسبت‌های مختلف و ظرف روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گفته آرگیو، عمده این طرح‌ها حول محور عدالت محوری، توزیع همگانی خدمات و توجه به زیر ساخت‌هاست.

فرماندار ویژه شهرستان فسا در بخش دیگری از مطالب خود با اشاره به انتخابات پیش رو (دوم اسفند ۹۸) اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، فرصتی برای نقش آفرینی و تاثیرگذاری آنان در فرآیند امور سیاسی و اجتماعی است و انتظار می‌رود مردم شهرستان فسا، بینش سیاسی و اجتماعی خود را با مشارکت گسترده در انتخابات یک بار دیگر جلوه گر سازند.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =