امام جمعه  و استاندار کرمان مردم را به شرکت در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کردند

کرمان - ایرنا - امام جمعه ، استاندار کرمان، رئیس مجمع نمایندگان و رئیس کل دادگستری استان کرمان در پیامی مشترک، یوم الله ۲۲بهمن را گرامی داشتند و مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کردند.

در این پیام مشترک آمده است :  چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از راه رسیده است، ۲۲ بهمن روزی که تبلور چهل و یک سال عزت و بالندگی، جانفشانی و ایثار، استقلال و اقتدار، مردم سالاری دینی و ولایتمداری است.۲۲ بهمن، از دل زمستان طاغوت و سیاهی، بهار  روشنایی و نور به ارمغان آورد تا ایران بر بلندای اقتدار و عزت بایستد.

به چهل و یکمین بهار آزادی رسیده ایم و در این بهار جای شهدا خالی است. شهدایی که گلستان بصیرت و پایمردی اند  و شاهد بر اعمال ما هستند.

چهل و یکمین سالگرد به ثمر نشستن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سرباز راستین وطن و ولایت و رادمردی از دیار کریمان همزمان شده است تا بدانیم برای به ثمر نشستن و استمرار عزتمندانه انقلاب اسلامی جانهایی مقدس، غیرتمندانه فدا شده اند و وظیفه و مسئولیتی سنگین درقبال شهداء بر عهده داریم.

۲۲ بهمن ۹۸ نخستین ۲۲ بهمن در گام دوم انقلاب اسلامی است و باید همدلانه و امیدوار، مصمم و منسجم، مسیر انقلاب اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، اندیشه های رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری بپیماییم تا به فرموده حضرت آیت الله خامنه ای در همه زمینه ها قدرتمند شویم.

در "فجر سلیمانی" و در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم و ۲۲ بهمن در استان کرمان به عنوان دیار سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اهمیتی مضاعف یافته است و کرمان در کانون توجهات ایران و جهان قرار دارد.

 تک تک ما وظیفه داریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نماییم تا هر گام مان بر اراده آزادگان و ملتهای ستمدیده بیفزاید و هر مشت مان، ضربه ای قدرتمندانه بر خانه سست جنایتکاران و رهبران تروریست آنها باشد.

در کنار شما مردم آگاه، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنیم.
مطمئنا راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور حماسی مردم استان، برگ‌ زرین دیگری در تاریخ سترگ استان و ایران ثبت خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =