مرشدین برتر کشور در کرمانشاه انتخاب شدند

کرمانشاه- ایرنا- جشنواره مرشدین منتخب کشور گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در کرمانشاه و در رده‌های سنی مختلف به کار خود پایان داد.

جشنواره مرشدان برتر کشور از ۱۸ تا ۲۱ بهمن در کرمانشاه برگزار و براساس نتایج اعلام شده در رده سنی نونهالان (متولدین ۲۹ اسفندماه ۱۳۸۷ تا یکم فروردین ماه ۱۳۸۵) سیدابوالفضل نبوی از استان تهران با ۱۲۱ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

ابوالفضل شجاعی از سیستان و بلوچستان دوم شد و  سیدعلی علوی از خراسان رضوی و محمدامین سعیدی از خراسان جنوبی نیز عنوان به ترتیب عنوان سوم مشترک را کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان (متولدین ۲۹ اسفندماه ۱۳۸۴ تا یکم فروردین ماه ۱۳۸۲) نیز محمدحسین پهلوانی از استان کرمانشاه با ۱۲۰ امتیاز قهرمان شد، مجتبی جهان آرا از قم دوم شد و امیرحسین ایران پور از اصفهان و محمدعابد دستگردی از خراسان جنوبی نیز مشترکا سوم شدند.

در رقابت‌های رده سنی جوانان (متولدین ۲۹ اسفندماه ۱۳۸۱ تا یکم فروردین ماه ۱۳۷۹) سهیل قاسمی از استان آذربایجان شرقی با ۱۰۳ امتیاز به مقام قهرمانی و نخست دست یافت.

سبحان حاجی آبادی از خراسان جنوبی دوم و امیرحسین زارع از فارس و امیرحسین مردان از البرز نیز مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.

در رده سنی امید (متولدین ۲۹ اسفندماه ۱۳۷۸ تا یکم فروردین ماه ۱۳۷۵) علیرضا جوکار از استان فارس با ۱۴۳ امتیاز قهرمان شد و محمدحسین شاهمیر از آذربایجان شرقی بر سکوی دوم ایستاد.

مهدی ناظر حضرتی از اصفهان و محمدگلستانی از تهران نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در رده سنی رده سنی بزرگسالان (متولدین ۲۹ اسفندماه ۱۳۷۴ تا یکم فروردین ماه ۱۳۵۸) سجاد صادقی از استان کرمانشاه با ۱۳۸ امتیاز پس از رقابتی نزدیک با رقبا به مقام قهرمانی دست یافت.

افشین یوسفی از مرکزی دوم شد و علی ملکی نژاد از تهران به همراه امیر عزیزی از فارس نیز سوم شدند.