آمادگی مردم و مسئولان آستارا برای راهپیمایی ۲۲ بهمن

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: طبقات مختلف مردم و مسئولان این شهرستان برای حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده هستند و این رویداد بزرگ، باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد.

حسن رستم زاد روز دوشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن در فرمانداری آستارا اظهار کرد: برف و برودت هوا تاثیری در عزم و اراده ملت ندارد و راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی بهترین فرصت نشان دادن همبستگی ملت ایران در برابر بدخواهان است.

وی بیان کرد: اداره ها، مسئولان، اقشار مختلف مردم، بسیجیان و سازمان های مردم نهاد برای برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن همکاری کنند و وحدت و همبستگی مردم، همواره موجب دفع شرارت ها و توطئه های استکبار شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا هم در این جلسه گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل سپاه ناحیه آستارا آغاز خواهد شد و مسیرها توسط شهرداری برفروبی و باز می شود و در صورت مساعد بودن شرایط جوی، سخنرانی و قرائت بیانیه در مقابل مصلی و در غیر این صورت در داخل مصلی برگزار خواهد شد.

سامان ساسانیان افزود: امشب آسمان آستارا از مقابل فرمانداری توسط نیروی انتظامی نورافشانی خواهد شد و مردم بر فراز بام ها فریاد الله اکبر سرخواهند داد و فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور پر شور مردم همیشه در صحنه و فرهنگی آستارا را شاهد خواهیم بود.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =