حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از ارکان استحکام بیش از پیش نظام است

مهاباد- ایرنا- امام جمعه بوکان با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور گسترده زنان و مردان در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث استحکام بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

ماموستا ملاعباس احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم  بوکان نیز همگام با سراسر کشور با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه پرشور و مثال زدنی دیگری در تاریخ این کشور ثبت خواهند کرد و نشان خواهند داد که همانند ۴۱ سال گذشته از ارزش های انقلاب دفاع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهیمایی فردا بیشتر از گذشته باعث یاس دشمنان اسلام خواهد شد، اظهار داشت: ما وارث این انقلاب و نظام هستیم و برای پایداری این نظام حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را یک وظیفه می دانیم و فردا در هر شرایط باید در صحنه حضور فعال و چشم‌گیری داشته باشیم.

امام جمعه بوکان از حضور مردم در راهپیمایی فردا به عنوان تجدید بیعت با نظام و رهبری یاد کرد و اضافه کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب بزرگ است که منشاء پیروزی آن خداوند متعال و ملت شریف ایران تحت رهبری الهی امام خمینی (ره) بود.

 فردا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۱ سالگی انقلاب اسلامی، وفاداری خود به نظام و انقلاب را نشان داده و با آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =