گلبانگ انقلاب امشب در قم طنین‌انداز می‌شود

قم- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم در پیامی آحاد مردم متدین و آگاه استان را به طنین ندای معنوی و ملکوتی گلبانگ تکبیر در ساعت ۲۱ امروز ۲۱ بهمن‌ماه همراه با نورافشانی آسمان خاستگاه انقلاب اسلامی دعوت کرد.

در این پیام که نسخه‌ای از آن روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: انقلاب اسلامی متکی به ایمان مردم، آرمان و یکی از شاخص‌ترین ویژگی نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) حضرت امام خمینی رضوان‌الله و ندای ملکوتی الله‌اکبر محوری‌ترین شعار ماندگار دوران انقلاب است.

این پیامی ادامه یافته است: ملت متدین و همیشه حاضر در صحنه ایران اسلامی هرساله در طلیعه یوم‌الله ۲۲بهمن به یاد آن ایام فراموش‌نشدنی تاریخ و به شکرانه بالندگی بیش‌ازپیش نظام مقدس برآمده از انقلاب اسلامی، هرساله در شامگاه بیست و یکم بهمن‌ماه بر فراز بام‌ها و ماذنه مساجد گلبانگ ملکوتی تکبیر را در فضای عطرآگین ام‌القرای جهان اسلام طنین‌انداز می‌نمایند.

این پیام حاکیست: سنت حسنه‌ای که در سال‌جاری به لحاظ شکرانه صلابت و اقتدار مثال‌زدنی نظام مقدس جمهوری اسلامی و شکستن شجاعانه هیمنه پوشالی شیطان بزرگ آمریکا و تقارن با اربعین شهادت سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ اسلام ابومهدی المهندس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =