حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه عشق و علاقه به نظام است

ایلام- ایرنا- استاندار ایلام گفت: حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه عشق و علاقه به نظام است و همزمانی آن با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی روزی برای اتحاد و همدلی بیشتر ملت مسلمان ایران خواهد بود.

قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره ابوذر استان اظهار داشت: آمریکایی ها در خاک دیگر مهمان رسمی کشور دیگر را ترور می کند و می گوید، جمهوری اسلامی تروریست است در حالی که خود همه قواعد و قوانین نظام بین المللی را نقض می کند.

وی افزود: آمریکا ادعا می کند که ما در کشورهای منطقه دخالت می کنیم اما خود در کشورهای عربی دخالت مستقیم دارد و دست به کودتا می زند.

استاندار ایلام اضافه کرد: در کنار ما کشورهایی هستند که هنوز زنان در آنها اجازه رانندکی و حق رای برخوردار نیستند اما آمریکا دم از عدم آزادی زنان در ایران می زند.

سلیمانی دشتکی تاکید کرد: انتخابات های متعددی با حضور پرشور و گسترده مردم تاکنون در ایران اسلامی برگزار شده و این بار نیز از یاوه گویی های آمریکا در حق خودمان دفاع می کنیم و آنرا با حضور پرشور و در انتخابات نشان خواهیم داد.

وی گفت: ۲۲ بهمن همزمان با چهلم سردار سلیمانی است به همین خاطر از همه آحاد مختلف مردم تقاصا داریم با قدرت در این راهپیمایی شرکت و عشق و علاقه خود به نظام و رهبری نشان دهند.

سلیمانی دشتکی اظهار داشت: کشورهایی موفق اند کار سیاسی امنیتی را به کار فرهنگی تبدیل کنند و اکنون به مدد بسیج رسانه به دنبال اجرای کارهای فرهنگی در جامعه هستیم تا دشمن نتواند خللی به اتحاد ملت وارد کند.

وی افزود: سپاه مردمی، بسیج و خود مردم و مسئولان با هم افزایی و تلاش کاری کرده اند که ایلام به عنوان استان شاخص معرفی شده و همه باید در فکر توسعه فرهنگی اقتصاد و اجتماعی استان باشیم.

استاندار ایلام با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی از مردم خواست فارغ از همه جناح بندی های سیاسی و تعصب ایلی افراد شایسته و کارآمد را انتخاب و روانه مجلس کنند تا شاهد حضور نمایندگانی قدرتمند باشیم، امیدوارم مردم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای وحدت و همدلی خود را تقویت کنند.

سلیمانی دشتکی از ثبت احوال استان خواست شناسنامه افراد متوفی را برای پرهیز از سوء استفاده در انتخابات ابطال کند.

وی در ادامه به اربعین و حضور گسترده مردم برای استقبال از مرز بین المللی مهران در ترددها اشاره کرد و گفت: اربعین امسال کوچکترین مشکل امنیتی با تلاش همه یگان های نظامی و انتظامی ، دستگاه ها و همچنین همکاری خود مردم ایجاد نشد و این یک عملکردی درخشان برای استان است.

وی از تلاش اصحاب رسانه که در اربعین تلاش ها و زحمات مسئولان را به تصویر کشیدند تقدیر کرد و گفت: اصحاب رسانه اجازه ندادند زحمات مسئولان به حاشیه برود و همواره در راستای پیشرفت و توسعه استان تلاش می کنند.

دبیر جشنواره ابوذر نیز در این مراسم گفت: بسیج یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است که مفتخریم به عنوان یکی از شاخه های شجره طبیه در آسمان انقلاب سبز و شکوفا باشد.

سامی شهبازی شمار آثار شرکت کننده در پنجمین جشنواره ابوذر را ۴۳۰ اثر برشمرد و گفت: هشت اثر برتر حوزه های مختلف گزارش، عکس، تیتر ، مصاحبه و خبر حائز رتبه برتر شدند.

فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) ایلام نیز در این نشست گفت: ۲۲ بهمن امسال مصادف با چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی است که امیدواریم مردم با حضور خود از این شخصیت برجسته تجلیل و قدردانی کنند.

سردار جمال شاکرمی اظهار داشت: اکنون در یک شرایط خاص قرار داریم و دشمن سعی دارد با ایجاد خلل در اعتماد مردم به مسئولان و نظام به هر طریقی که می تواند به اسلام و نظام ضربه بزند.

وی از تشکیل گردان های سایبری در استان خبر داد و افزود: سعی شده که با توجه به فضای مجازی از آن به عنوان یک فرصت و شاهراه اطلاعات استفاده کنیم و توطئه دشمنان را در دلسرد کردن جوانان و مردم خنثی کنیم.

وی از خلا سواد رسانه ای به عنوان پاشنه آشیلی برای ضربه زدن دشمن نام برد و گفت: باید با تقویت سواد رسانه ای اعتقادات و توان راهبری نظام را تقویت کنیم.

وی تاکید کرد: ما جز استانهای امن کشور هستیم و سرریز جریان های دیگر استانها با تلاش مجموعه انتظامی همواره سرکوب می شود و اجازه نمی دهد خللی به امنیت استان وارد شود.

سردار شاکرمی گفت: شاید ایراد و مشکلی در کشور باشد اما نباید اجازه دهیم کسی دولت را تضعیف کند زیرا با وجود همه تحریم ها و مشکلات همه باید اتحاد خود را حفظ کنیم.

وی اظهار داشت: چپ و راست و جناح و حزب نباید دستاویزی برای تفرقه شود، دشمن به دنبال فرصتی برای ضربه به نظام است ، همه افکار در دفاع و پشتیبانی از نظام منسجم و متحد شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =