طعنه «لوکاکو» به «زلاتان»؛ «پادشاه جدیدی به شهر آمده است»

تهران- ایرنا- «روملو لوکاکو» پس از آنکه گل شب گذشته وی در شهرآورد میلان بازگشت شگفت انگیز نراتزوری را رقم زد، به شکلی زیرپوستی به «زلاتان ابراهیموویچ» طعنه زد.

آ.ث میلان در شهرآورد شب گذشته در سن سیرو پس از آنکه زلاتان ۳۸ ساله پاس گل نخست بازی را برای «آنته ربیچ» فراهم کرد و سپس با یک ضربه سر تیم جدیدش را ۲ بر صفر پیش انداخت، به نظر نیمه نخست را تحت کنترل خود در آورده بود.

اما تیم تحت هدایت «آنتونیو کونته» پس از استراحت بین ۲ نیمه، با عملکردی کاملا متفاوت از نیمه نخست، در عرض سه دقیقه و توسط «مارسلو بروزوویچ» و «ماتیاس وچینو» بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه مهاجم تنومند بلژیکی اینتر نیز در زمان‌های تلف شده بازی، موفق شد بازگشت هیجان انگیز نراتزوی را در سن سیرو رقم بزند.

مرد بلژیکی خوشحالی زاید الوصفی داشت و پس از در آوردن پیراهن خود آن را به پرچم کرنر آویزان کرد و در نهایت پرچم کرنر را از جا در آورد و آن را بالای سر خود برافراشت.

این حرکت به یک تصویر نمادین بدل شد و لوکاکو در پایان بازی با اشتراک آن در صفحه کاربری خود در توییتر نوشت: پادشاه جدیدی به شهر آمده است.

این پست توییتری را می توان طعنه‌ای به زلاتان تعبیر کرد؛ کسی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی بار دیگر به آ.ث میلان ملحق و از آن زمان به بعد، مسوولیت احیای این تیم را با اعتماد به نفس منحصر به فرد خود عهده‌دار شد.

ستاره اسبق تیم ملی سوئد در نیمه نخست حضور خود را به اینتری‌ها دیکته کرد؛ نیمه ای که میلانی‌ها بی تردید تیم کونته را به زانو در آورده بودند.

پس از پایان دیدار، زلاتان با انتقاد از هم تیمی هایش گفت: توضیح اینکه چه اتفاقی افتاد، کار سختی است. در استراحت بین ۲ نیمه به خودمان گفتیم ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم حیاتی است و در همین ۱۵ دقیقه ما ۲ گل دریافت کردیم. از بازی کردن و ایمان داشتن به خود دست کشیدم.

وی ادامه داد: دیگر آنها را تحت فشار قرار ندادیم و نفوذ از کناره ها دیگر رخ نداد. در واقع بعد از دریافت گل تساوی، همه چیز بهم ریخت. فکر می‌کنم بخش عمده این اتفاق به تجربه مربوط است زیرا زمانی که ۲ بر صفر پیش هستید باید بدانید که چطور بازی را کنترل کنید نه اینکه تنها به پیروزی در پایان بازی فکر کنید.

زلاتان تاکید کرد: عجیب بود چون نیمه اول بی‌نقص بودیم. در این نیمه از این اینتر انتظار بیشتری داشتم چون عملکرد آنها به هیچ عنوان شبیه تیم دوم جدول نبود اما آنها در نیمه دوم این کار را انجام دادند.

با این حال، هر چه کونته در رختکن به بازیکنانش گفت معجزه کرد و در نتیجه آن، این تیم به لطف شکست غیرمنتظره یوونتوس مقابل هلاس ورونا با تفاضل گل بهتر صدرنشین سری‌آ شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =