۲۲ بهمن ماه برگ زرینی در افتخارات ایران اسلامی است

مشهد- ایرنا- امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: حضور حداکثری مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین ماندگار در تاریخ کشور به شمار می‌رود و این رویداد عظیم همیشه صلابت و اقتدار ایران را به نمایش می‌گذارد.

مولوی غلام نبی توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دلیل اینکه با اربعین شهادت مظلومانه سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی مصادف شده است با سال‌های دیگر بسیار متفاوت است. 

وی ادامه داد: حضور متفاوت و گسترده آحاد مختلف مردم شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پشتوانه‌ای برای آزمون دوم ملت یعنی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند امسال خواهد بود.

وی گفت: به کوری چشم دشمنان، مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور پرشور، گسترده و حماسی خود به جهانیان نشان خواهند داد که همچنان پشتیبان انقلاب و رهبری هستند و هر کجا لازم باشد در صحنه حضور می‌یابند.

امام جمعه اهل سنت تایباد افزود: چشمان بدخواهان به این دو رخداد است اما آنچه خواهند دید حضور حداکثری مردمی است که انقلابشان را در گذرگاه‌های مختلف پاس داشته و اکنون‌ نیز از آن نگهبانی و صیانت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این برهه حساس همه اقشار مختلف مردم باید با اتحاد و انسجام در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کرده و با وحدت خود یکبار دیگر نقشه های شوم دشمنان را خنثی نمایند و قدرت و ایستادگی ملت ایران را به نمایش بگذارند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در شهرستان تایباد ساعت ۹ صبح فردا از مسجد صاحب الزمان (عج) به سوی چهارراه پست این شهر آغاز می‌شود.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =