زیدان: می‌خواهند با «بیل» مشکل داشته باشیم اما به کاهدان زده‌اند

تهران- ایرنا- «زین الدین زیدان» ضمن تمجید از عملکرد تیمش که پس از عقب افتادن در دیدار برابر اوساسونا با نتیجه چهار بر یک این تیم را شکست داد، گفت: مردم می‌خواهند با «گرت بیل» مشکل داشته باشیم اما به کاهدان زده‌اند.

زیدان در خصوص پیروزی مقابل اوساسونا گفت: بعد از شکست مقابل رئال سوسیداد باید در این بازی نتیجه می‌گرفتیم. زمین اوساسونا جای سختی برای نتیجه گرفتن و بردن است که ما این کار را انجام دادیم. در ابتدا غافلگیر شدیم و روی یک ضربه شروع مجدد گل خوردیم اما رفته رفته نبض بازی را به دست گرفتیم. تمام تیم سخت تلاش کرد و ما مستحق این نتیجه بودیم.

زیدان در خصوص عملکرد «ایسکو» گفت: نمی‌دانم او بهترین نمایش خود را ارائه داد یا خیر زیرا ایسکو بازیکن فوق‌العاده ای است. اما اینکه او را در بین خطوط داشتیم اهمیت زیادی برای ما داشت. او  عملکرد فوق العاده‌ای داشت و برای او خوشحالم. علاوه بر این خوشحالم که نامش در فهرست گلزنان ثبت شد.

مرد فرانسوی در رابطه با خط خوردن دوباره نام «ادن هازارد» از فهرست تیم اظهار داشت: این موضوعی بود که با هم توافق کردیم. این دیدار زمان مناسبی برای بازگشت هازارد نبود. خوشبختانه هفته آینده او را در ترکیب خواهیم داشت.

زیزو در خصوص بازگشت بیل به ترکیب نیز تاکید کرد: او کارش را خیلی خوب انجام داد و از عملکردش راضی هستم. بیل هم در حمله و هم در دفاع به ما کمک زیادی می‌کند. قوای بیل در پایان بازی کمی تحلیل رفت و به همین دلیل او را تعویض کردیم. می‌دانیم او چه بازیکنی است و از حالا تا پایان فصل روی کمک وی به تیم حساب خواهیم کرد.

وی در رابطه با شایعات مشکل با مرد ولزی گفت: مشکل این است که مرد می‌خواهند ما (زیدان و باقی مربی های رئال) با بیل مشکل داشته باشیم اما چنین موضوعی صحت ندارد. بازیکنان خوب زیادی داریم و مدیریت کردن آنها کار سختی است. بیل بازیکن مهمی برای تیم ما است و همیشه این موضوع را ثابت کرده است.

زیدان در پایان راجع به اینکه «لوکا یوویچ» از زمان حضورش در بازی به عنوان بازیکن تعویضی بهترین بهره را برد نیز خاطرنشان کرد: برای او هم خوشحالم. او به این گل نیاز داشت. یوویچ بازیکن کاملی است که از گل نزدن، خوشحال نیست. او باید به پیشرفت خود ادامه دهد اما این گل بی‌شک این مهاجم را روی غلتک خواهد انداخت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =