۳۸۰ پایگاه کمیته امداد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران مستقر می‌شود

تهران-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: ۳۸۰ پایگاه جمع آوری کمک های نقدی شهروندان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن مستقر خواهد شد.

سید ابوالفضل پرپنجی روز دوشنبه با بیان اینکه یکی از اهداف کمیته امداد استان تهران بهره گیری از ظرفیت های موجود برای رسیدگی به امور نیازمندان است، افزود: ۳۸۰ پایگاه شامل ۳۶۰ پایگاه دریافت کمک های مردمی و ۲۰ پایگاه جذب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ مستقر می شوند.

به گزارش کمیته امداد استان تهران، وی ادامه داد: این پایگاه ها از میدان فردوسی تا بعد از میدان آزادی و همچنین خیابان های منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی مستقر می شوند تا کمک های مردم خیر و نوع دوست شهر تهران را برای امور نیازمندان دریافت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان افزود: در هر یک از این پایگاه ها سه صندوق شامل صدقه برای سلامتی امام زمان(عج)، تامین پوشاک سال نو ایتام و نیازمندان و همچنین کمک به هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان، کمک های مردم نیک اندیش تهران را بر اساس نیت آنها دریافت می کنند.

پرپنچی همچنین با اشاره به غرفه اصلی کمیته امداد استان تهران در چهارراه ولی عصر(عج)، خاطر نشان کرد: علاوه بر پایگاه های جذب حامی و دریافت کمک های مردمی یک غرفه نیز در چهارراه ولی عصر(عج) دایر می شود که در آن برنامه های متنوع فرهنگی، مشاوره حقوقی و محصولات خودکفایی مددجویان به نمایش در می آید.

وی ضمن دعوت از مردم نوع دوست  و خیر تهران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور علاوه براینکه پاسخ محکمی به تمام یاوه گویی های استکبار است با کمک های خود نیز فرزندان یتیم و نیازمندان را در آستانه سال نو یاری می دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =