۲۱۴ شعبه اخذ رای برای جیرفت برنامه‌ریزی شده است

جیرفت - ایرنا - به گفته فرماندار جیرفت، این حوزه انتخابیه با ۲۱۴ شعبه اخذ رای ۱۰ درصد شعب استان کرمان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا، ابوذر عطاپوروزیری روز دوشنبه در نشست شورای اداری افزود: از این تعداد، ۱۱۴ شعبه ثابت و ۱۰۰ شعبه سیار بوده و ۷۹ شعبه اخذ رای برای شهر جیرفت برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: برای هر صندوق اخذ رای ۲۰ نفر عضو برنامه‌ریزی شده و انتخابات به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

رییس شورای تامین شهرستان جیرفت با بیان اینکه هیچ نگاه جناحی و سیاسی در بحث انتخابات نداریم، اظهار داشت: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی اصل انتخابات سالم، شفاف و قانون‌مدار با رعایت اصل بی‌طرفی را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

وی بر اجرای انتخاباتی سالم تاکید کرد و افزود: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم انجام می‌دهیم چرا که رای مردم، امانت است.

وی بیان داشت: برای برگزاری انتخاباتی با شکوه، از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی استفاده می‌کنم تا تمامی مردم حتی مردمی که در دورترین نقطه شهرستان سکونت دارند بتوانند در انتخابات مشارکت کنند.

عطاپور وزیری ادامه داد: امیدواریم شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم از این رو تمام توان خود را برای تحقق این مهم به کار می‌گیریم.

 راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مستضعفان جهان امیدبخش است

فرماندار جیرفت ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر از تمامی مردم دارالولایه جیرفت برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد و گفت: مردم با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقتدار نظام اسلامی را به رخ مستکبران عالم کشیده و امیدبخش مستضعفان جهان می‌شوند.

وی افزود: تقارن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان، روحیه مقاومت و آزادگی را بیش از پیش در میان ملت با بصیرت ایران زنده کرده است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند، اظهار داشت: حضور مردم در این اجتماع عظیم باعث بر هم زدن معادلات دشمن می‌شود.

عطاپور وزیری ادامه داد: بدون شک مردم با حضور گسترده خود در این روز بزرگ نقش خود در معرفی اسلام و انقلاب به جهانیان و نسل آینده را به خوبی ایفا خواهند کرد.

 راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، روز سه‌شنبه همزمان با سراسر کشور در جیرفت از میدان سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا چهارراه فرمانداری برگزار می‌شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.