۷۰ درصد استخدام‌ها متعلق به وزارت بهداشت و آموزش و پرورش است

قزوین - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: بیشترین میزان استخدام در بین دستگاه های دولتی با ۷۰ درصد به وزارتخانه‌های بهداشت و درمان و آموزش و پرورش اختصاص دارد.

جمشید انصاری روز دوشنبه در حاشیه افتتاح ساختمان جدید دانشگاه غیاث الدین کاشانی در شهرستان آبیک در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به حجم نیروهای مورد نیاز در وزارتخانه‌ها، بیشترین میزان استخدام در این حوزه‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هرساله بر اساس نیاز دستگاه‌های کشور آزمون استخدامی برگزار می‌شود، گفت: نیاز دستگاه‌های اجرایی هرساله برآورد شده و در همین راستا، مجوز جذب نیرو برای برگزاری آزمون استخدامی صادر می‌شود.

انصاری به برنامه اصلاح نظام اداری اشاره کرد و گفت: این برنامه خود دارای ۱۰ زیر برنامه است که تا پایان سال ۹۹ ادامه دارد.

افتتاح بخش بستری 32 تختخوابی بیمارستان شهدای آبیک ،  افتتاح 2 طرح آموزشی ،رونمایی از طرح توسعه تولیدات شرکت سازنده دستگاه خودپرداز و کارتخوان، بازدید از ساختمان جدید دانشگاه غیاث الدین کاشانی ، دیدار و گفت و گو با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و شرکت در جلسه شورای اداری مدیران دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های سفر یکروزه جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی به استان قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =