انتخابات این دوره مجلس از حساسیت خاصی برخوردار است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: انتخابات این دوره مجلس شواری اسلامی از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است و حضور گسترده مردم موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در انتخابات علاوه بر اینکه پشتوانه خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است موجب خنثی شدن ترفندهای دشمنان نیز خواهد شد.

وی تصریح کرد: مردم با توجه به اینکه سرنوشت خود را در انتخابات رقم خواهند زد باید همانند دیگر صحنه های انقلاب حضوری گسترده را از خود به نمایش بگذارند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه دوم اسفند برگزار می شود.  

دشمنی دشمنان علنی شده است

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دشمنی دشمنان ما رنگ ظهور و بروز علنی به خود پیدا کرده است، گفت: وقتی رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام می کند که سردار سلیمانی عزیز را ما شهید کرده ایم به این معناست که جریان سلطه به این نتیجه رسیده که دشمنی خود را ظهور و بروز دهد.

خاموشی ادامه داد: در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، آمریکاییانجواب خود را گرفتند اما بزودی جواب تند تری مبنی بر خروج از منطقه را نیز دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: بزودی شاهد خروج آمریکا از منطقه و نابودی کامل جریان تکفیری ها، وهابیت و صهیونیست ها خواهیم بود.

ریس سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین در خصوص طرح معامله قرن نیز گفت: معامله قرن بهانه ای برای به انجام رساندن دیگر توطئه ها علیه جهان اسلام است که در نهایت نتیجه ای جز شکست برای آنان به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین شهید فرمانده نیروهای الحشد الشعبی و هشت تن دیگر از همراهان آنها ۱۳ دی ماه در مسیر فرودگاه بغداد به دستور دونالد ترامپ و با حمله پهپادی آمریکایی به شهادت رسیدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =