شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر همدلی مردم و مسوولان است

تربت‌حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانه همدلی و وفاق بین مردم و مسوولان دانست و گفت: این راهپیمایی به دشمنان ثابت خواهد کرد که مردم همچنان دوستدار نظام اسلامی هستند.

علی رستمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیام دیگر این حضور، بیعت مجدد مردم با آرمان‌های انقلاب و تبعیت از امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.

وی ادامه داد: مردم ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان اعلام خواهند کرد که هنوز به اصول و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی پایبند و وفادار هستند.
وی با اشاره به شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: با توجه به اینکه ۲۲ بهمن مصادف با چهلمین روز عروج ملکوتی این سرباز فداکار ایران است، راهپیمایی امسال با حال و هوای قدردانی از خون پاک و خدمات مخلصانه این بزرگمرد تاریخ ایران برگزار خواهد شد.
فرماندار ویژه تربت‌حیدریه افزود: در شرایط تشدید کینه توزی، بحران آفرینی و اختلاف افکنی استکبار جهانی و بر اساس توصیه های اخیر رهبر معظم انقلاب، مردم و مسوولان با خلق حماسه‌ای دیگر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، تمام توطئه‌های شوم استکبار جهانی را نقش برآب خواهند کرد و یکبار دیگر به بدخواهان نظام اسلامی ثابت خواهند نمود که همچنان حافظ منافع و ارزش‌های نظام اسلامی هستند و با تبعیت از فرامین رهبری در عرصه های مختلف انقلاب حضور تاثیرگذار دارند.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =