دعوت نهادهای ورزشی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تهران- ایرنا- نهادهای ورزشی ایران روز دوشنبه در فراخوانی جامعه ورزش کشور را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و یکمین بهار آزادی دعوت کردند.

کمیته ملی المپیک در این فراخوان که امروز (دوشنبه) منتشر شد، نوشت: مسوولان، مدیران، پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان و المپین‌های ورزش کشور بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و یکمین بهار آزادی با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهدای عزیز تجدید میثاقی دوباره می‌کنند تا به جهانیان ثابت شود، جامعه ورزش کشور همچون قطره‌ای در میان خیل عظیم و میلیونی مردمی، پشتیبان ولی فقیه و انقلاب اسلامی بوده و به هیچ وجه از آرمان‌های امام راحل و شهیدان دست بر نخواهند داشت.

وزارت ورزش و جوانان هم در تارنمای خود نوشت: فجر یادآور روزهای بزرگ و ماندگاری در تاریخ  معاصر کشور است. انقلاب اسلامی در ایران سرآغازی بر تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی (ص) در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی است. اسلام اهداف متعالی و همه جانبه دارد که مبتنی بر همراهی دین و اخلاق و علم و عمل است.  

در بخشی از این فراخوان آمده است: انقلاب اسلامی ما نیز در راستای این اهداف، پیشرفت و دستاوردهای فراوان و بی سابقه‌ای را در حوزه‌های مختلف به ارمغان آورده و اکنون این انقلاب به درختی تناور تبدیل شده است  که در سایه وحدت و همدلی مردم و مسوولان به شعار ابتدایی انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی عینیتی واقعی بخشیده است.

۲۲ بهمن امسال که با اربعین شهادت سرباز ولایت حاج «قاسم سلیمانی» و یاران وفادارش مصادف شد، رنگ و بوی خاصی به خود گرفته است و سازمان بسیج ورزشکاران، مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون‌های ورزشی و جامعه ورزش کشور ضمن تاکید بر میثاق با آرمان‌های این شهید والا مقام، اعلام می کند، در حمایت و پشتیبانی از ولایت و انقلاب سر از پا نخواهد شناخت و تا آخرین قطره خونمان پای آرمان‌های رفیع امام راحل و مقام عظمای ولایت ایستاده و این ایستادگی را با حضور در اقیانوس عظیم راهپیمایی مردم در ۲۲ بهمن ماه به جهانیان نشان می‌دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =