۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۰
کد خبرنگار: 1102
کد خبر: 83668539
۰ نفر
تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز

کرج - ایرنا - روزنامه‌های پیام آشنا، پیام سپیدار، سپهر ایرانیان و دنیای هوادار که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده و خبرگزاری‌های دانشجویان ایران (ایسنا) و مهر در استان مهمترین مطلب روز ‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ خود را به موضوع‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اختصاص دادند.

روزنامه پیام آشنا مهمترین تنها تیتر صفحه نخست شماره ۱۵۵۹ خود را به یوم الله ۲۲ بهمن اختصاص داد و نوشت: ۲۲ بهمن ۵۷ هندسه قدرت جهانی را به چالش کشید.

این روزنامه سرمقاله خود را نیز به مطلبی با عنوان «خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر چه کسی است؟» اختصاص داده است.

روزنامه پیام سپیدار در شماره ۱۳۶۴ مهمترین تیتر صفحه نخست را به اظهارات فرماندار نظرآباد اختصاص داد و نوشت: رد سیاه نیروگاه شهید رجایی در آسمان البرز.

«بیماری برج طغرل؛ از شایعه تا واقعیت»، مرغ‌های البرز تریاکی نیستند!، فردیس از آب سدهای کرج و طالقان برخوردار می‌شود، حوزه انتخابیه کرج پیشگام در شفافیت هزینه‌های تبیلغاتی کاندیداهای مجلس و بازسازی شبکه توزیع آب شرب در روستاهای پیشوا از دیگر تیترهای صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیم صفحه نخست شماره ۶۹۶ خود را به طور طور کامل به پرچم جمهوری اسلامی ایران مزین کرد و نوشت: فردا همه می‌آییم.

روزنامه دنیای هوادار مهمترین تیتر صفحه نخست شماره ۴۲۲ را به گزارشی درباره فیلم خون شد به کارگردانی مسعود کیمیایی اختصاص داد و نوشت:  وقتی فیلمساز پیشکسوت ما هنوز دغدغه دارد.

خبرگزاری مهر استان البرز نیز در گفت و گویی با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان البرز به نقل از وی نوشت: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران سخنران مراسم بیست و دوم بهمن در کرج خواهد بود.

حجت الاسلام محمد حسین روحی یزدی اظهار کرد: دهه فجر یادآور روزهای افتخار آفرین پیروزی انقلاب است و این عزت و افتخار پس از گذشت چهل و یک سال همچنان با همان اهداف و آرمان گذشته ادامه دارد.

وی در خصوص سخنران مراسم روز بیست و دوم بهمن ماه در کرج، افزود: امیر سرلشگر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران سخنران این مراسم در کرج خواهد بود.

از مجموع ۲۲۲ رسانه دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۱۴۶ رسانه شامل هفت روزنامه، ۳۲ هفته نامه، ۱۹ دوهفته نامه، ۴۵ ماهنامه، ۹ دوماهنامه، ۲۹ فصلنامه و پنج دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شوند.

این استان دارای ۶۱ پایگاه خبری الکترونیک - برخط است و ۲ هفته نامه، پنج ماهنامه، ۶ فصلنامه و یک دوفصلنامه و یک سالنامه الکترونیک - غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =