شکست یاران عبادی‌پور و موسوی در هفته ۲۴ لیگ والیبال لهستان

تهران- ایرنا- هفته بیست و چهارم لیگ والیبال لهستان با شکست تیم‌های اسکرا بلهاتوف و اولشتین پیگیری شد.

لیگ والیبال لهستان دیشب با چند بازی پیش‌افتاده از هفته بیست و چهارم پیگیری شد. مسابقات این هفته درحالی برگزار می‌شود که هنوز هفته‌های ۱۹ تا ۲۳ برگزار نشده است.

در یکی از مسابقات این هفته، اسکرا بلهاتوف که در هفته‌های قبل شرایط بسیار خوبی داشت و پیروزی‌های پیاپی به دست می‌آورد، ناباورانه با نتیجه سه بر یک مقابل سوالکی که در رده دوازدهم جدول قرار داشت شکست خورد. اسکرا همچنان در رده سوم جدول است اما با این باخت، از کورس رقابت صدرنشینی عقب ماند.

میلاد عبادی‌پور در این بازی نمایش درخشانی داشت و امتیازآورترین بازیکن میدان هم شد. دریافت‌کننده ملی‌پوش ایران، ۱۷ امتیاز با اسپک، ۵ امتیاز با سرویس، ۱ امتیاز با دفاع روی تور و در مجموع ۲۱ امتیاز کسب کرد. عبادی‌پور بار اصلی دریافت توپ را هم در تیمش به دوش می‌کشید و در این بخش هم ۴۴.۸۳ درصد موفقیت ثبت کرد. میزان موفقیت این بازیکن در حمله هم ۶۲.۹۶ درصد بود.

در دیگر مسابقه دیشب،‌ اولشتین در ادامه ناکامی‌های اخیر خود، با نتیجه سه بر یک از تیم صدرنشین وروا ورشو باخت. اولشتین که تا چند هفته قبل شرایط خوبی داشت و در رده ششم جدول بود، با این باخت تا رده دهم جدول سقوط کرد.

سید محمد موسوی در این بازی هم مثل همیشه در ترکیب اصلی اولشتین حضور داشت و ۳ امتیاز از حمله، ۵ امتیاز از دفاع و در مجموع ۸ امتیاز به دست آورد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =