محدودیت تردد برای تریلرها در همدان ایجاد شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به ریزش متناوب برف و لغزندگی سطح جاده از تردد تریلرها در گردنه اسدآباد جلوگیری شد.

سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: برابر با دستورالعمل ناجا در صورت یخ بستن سطح جاده و لغزندگی محورها باید محدودیت تردد برای تریلرها اعمال شود بر این اساس در حال حاضر از تردد تریلرهای تک محور از گردنه اسدآباد جلوگیری می‌شود.

وی درباره علت جلوگیری از تردد این قبیل خودروها اظهار داشت: احتمال قیچی کردن تریلرهای تک محور هنگام لغزندگی سطح جاده زیاد است بنابراین برای جلوگیری از بروز این قبیل سوانح، مسدود شدن راه و ایجاد راه‌بندان از تردد آنها جلوگیری می‌شود.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: ریزش برف از ساعت پنج صبح امروز آغاز شده و جاده های همدان، بهار، اسدآباد و تویسرکان را فرا گرفته است و در حال حاضر برای تردد از گردنه اسدآباد نیازمند به زنجیر چرخ است.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: با وجود پخش شن و نمک توسط تیم های راهداری اما به علت برودت هوا سطح جاده یخ بسته و هم اینک بخشی از جاده های این استان لغزنده شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان از سفر غیرضروری پرهیز کنند ادامه داد: در صورت سفر ضروری، همراه داشتن زنجیر چرخ، لباس گرم، جیره خشک و سالم بودن سیستم فنی، گرمایشی، برف پاک کن، لاستیک ها الزامی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =