برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بیش‌از ۶۰ نقطه سیستان وبلوچستان

زاهدان- ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بیش‌از ۶۰ نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می‌شود.

عباس صفدری روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: سخنران محوری مراسم ۲۲ بهمن در شهرستان زاهدان دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری خواهد بود.

وی با اشاره به متفاوت بودن ساعت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان گفت: تجمع مردمی در شهرستان زاهدان ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح روز سه‌شنبه در میدان آزادی و ساعت آغاز راهپیمایی نیز ۹ صبح از این محل تا تقاطع خیابان آزادی و مصلی زاهدان خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد ایمان، وحدت و اقتدار ایران اسلامی و عید انقلاب، حماسه حضور، عظمت ملی و تکریم سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی برشمرد.

وی ادامه داد: بیش‌از ۱۵هزار ویژه برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی از ابتدای ایام الله دهه فجر در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

صفدری اظهار داشت: با توجه به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان است در این راستا این برنامه‌ها با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی، مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه برگزار شد.

وی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت یکی از ارزشمندترین و مهمترین رویدادهای تاریخ معاصر ایران اسلامی است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت:حضور پرشور مردم در مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی باعث اقتدار بیش از پیش نظام اسلامی و ناامید شدن استکبار جهانی می‌شود.

وی افزود: مهمترین ویژگی دهه فجر انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن آن است به طوری که مردم ایران اسلامی هر ساله جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی را به صورت خودجوش برگزار می‌کنند.

صفدری بیان کرد: کمیته فرهنگیان، دانشجویان، دانش‌آموزان، بازاریان، اصناف، بانوان و کمیته فضای مجازی از جمله کمیته‌های تشکیل شده در این ستاد است.
وی ادامه داد: هدف اصلی ستاد در دهه فجر ارتقا سطح شور و نشاط، ایجاد امید و وحدت در بین مردم است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ملت ایران در تمام صحنه های انقلاب اسلامی حضوری فعال و منسجم داشته و دارند و بارها با حضور به موقع خود تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.
وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی نشان داده اند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با بصیرت و آگاهی خودشان در تمام صحنه های نظام حضوری فعال داشته اند.
صفدری افزود: مردم با حضور پرشور و با شکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به استکبار جهانی خواهند داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =