دشمنان انقلاب مترصّد حضور کم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند

ارومیه- ایرنا- روحانی برجسته ارومیه‌ای با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: دشمنان انقلاب مترصد حضور کم مردم در این راهپیمایی هستند که باید این امید آنان را به یاس بدل کنیم.

حجت‌الاسلام سید محمد فخری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دشمنان ایران اسلامی تصور می‌کنند که حوادث روی داده در ایران، رغبت مردم برای شرکت در راهپیمایی و انتخابات را کمرنگ کرده که مردم ایران فردا این تصور آنان را باطل خواهند کرد.

وی اضافه کرد: مردم ایران، فردا با حضور در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی نشان می‌دهند که تحلیل‌های دشمنان انقلاب اسلامی نظیر ۴۰ سال گذشته پوچ‌ و توخالی است.

وی اظهارداشت: با توجه به اینکه دشمنان مترصد فرصت هستند تا مردم در راهپیمایی شرکت نکنند و آنها از این فضا استفاده کنند، وظیفه شرعی و ملی مردم ایران است که با شور بیشتری در این روز حضور یابند.

حجت‌الاسلام فخری شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را بیشتر از ۴۰ سال گذشته پیش‌بینی کرد و گفت: این حضور پاسخی دندان شکن به بدخواهان انقلاب و کشور خواهد بود.

به گزارش ایرنا، فردا ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در آذربایجان غربی نیز برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =