روابط عمومی فرمانداری : فعالیت انتخاباتی یکی از مدیران رودبار جنوب صحت ندارد

جیرفت - ایرنا - در پی انتشار خبری در شبکه های مجازی مبنی بر توزیع اقلام و یا بسته‌های حمایتی در راستای حمایت و تبلیغ از کاندیدای خاصی در حوزه شهرستان رودبار جنوب از سوی یک نهاد و یا دستگاه اجرایی، روابط عمومی فرمانداری این شهرستان طی اطلاعیه ای صحت این موضوع را رد کرد.

به گزارش دریافتی شامگاه یکشنبه ایرنا، در اطلاعیه‌ روابط عمومی فرمانداری رودبار جنوب آمده است:  یکی از نهادهای انقلابی شهرستان، بنا به وظیفه ذاتی خود و بر اساس رویه همیشگی، فارغ از زمان و مکان، کار حمایت از اقشار بی‌بضاعت جامعه را این بار به صورت توزیع کارت‌های رفاه در دستور کار قرار داده و متاسفانه عده‌ای آگاهانه و یا ناآگاهانه اقدام به انتشار خبر کذب و تشویش افکار عمومی کرده و آن را یک کار تبلیغاتی به نفع کاندیدای خاصی تلقی کرده‌اند.

این اطلاعیه افزوده است : در همین راستا برای جلوگیری از شائبه‌های احتمالی  بر اساس دستور دادستان شهرستان، کار توزیع هرگونه بسته و یا کارت رفاه، از سوی دستگاه‌های حمایتی و نهادهای انقلابی، تا اطلاع ثانویه متوقف شده است.
بنا به اعلام روابط عمومی فرمانداری رودبار جنوب، عاملان انتشار خبر ذکر شده، شناسایی و با آنها برخورد خواهد شد.
 بر اساس تاکید فرماندار این شهرستان، مدیران و نهادها و دستگاه‌های اجرایی، حق تبلیغ از کاندیدای خاصی را ندارند و انجام هرگونه کار و برنامه‌ای با رویه تبلیغات انتخاباتی تخلف محسوب می‌شود.

شهرستان رودبار جنوب در فاصله ۳۳۳ کیلومتری مرکز کرمان واقع شده و جمعیت آن برابر با ۱۰۵ هزار و ۹۹۲ نفر است.