برانکو، قلعه‌نویی، دایی، اسکوچیچ و گل‌محمدی نامزدهای هدایت تیم ملی بودند

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه‌نویی، علی دایی، دراگان اسکوچیچ و یحیی گل‌محمدی فهرست نهایی نامزدهای مربوط به سرمربی تیم ملی بودند.

امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون درباره فرآیند انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: فدراسیون فوتبال بعد از قطع همکاری با کادر قبلی تیم ملی، مراحل گزینش سرمربی جدید را بلافاصله آغاز کرد. در این زمینه برگزاری جلسات کمیته فنی و توسعه در نهایت به تهیه فهرست اولیه جهت تصدی عنوان سرمربی جدید تیم ملی انجامید.

وی ادامه داد: برانکو ایوانکوویچ، امیر قلعه‌نویی، علی دایی، دراگان اسکوچیچ و یحیی گل‌محمدی فهرست نهایی نامزدهای مربوط به سرمربی تیم ملی در همان مقطع بودند که در همین خصوص مذاکراتی انجام شد. در این میان، سیر مذاکرات به طور منظم و همزمان با گزینه‌ها توسط فدراسیون فوتبال انجام شد و در نهایت با عنایت به جمیع جهات و مخالفت جدی باشگاه‌های تحت قرارداد برخی سرمربیان و مذاکرات جمعی از گزینه‌ها با سایر پیشنهادات، دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی برگزیده شد.

علوی تصریح کرد: فدراسیون فوتبال از همراهی صمیمانه قلعه‌نویی، دایی، برانکو و گل‌محمدی نهایت سپاس را دارد و به طور حتم این نفرات با شایستگی و سابقه درخشان خود نامزد هدایت تیم ملی شدند. بی‌شک، فوتبال ملی در آینده همچنان از دانش و شایستگی مربیان داخلی بهره‌مند خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =