امام جمعه و استاندار یزد درگذشت سید احمد دعائی  را تسلیت گفتند

یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در پیامی، رحلت حجت‌الاسلام سید احمد دعائی برادر مدیر مسوول روزنامه اطلاعات را تسلیت گفت.

در بخشی از پیام آیت الله محمد رضا ناصری آمده: رحلت عالم عامل، روحانی فاضل حجت الاسلام حاج سیداحمد دعائی طاب ثراه که عمر گرانمایه خود را در ترویج دین احمدی و شریعت محمدی گذراند و با بیان گرم و دلنشین مردم را به اخلاق اسلامی رهنمون می نمود موجب تأثر و تأسف عمیق گردید.

"چون حجت الاسلام دعایی خود را  از شاگردان مرحوم شیخ غلامرضا فقیه خراسانی (اعلی اله المقامه) می دانست چون استادش هر جا که لازم می دانست جهت بیان احکام الهی، احادیث ائمه اطهار رهسپار می شد".

"وی خادم مردم و روضه خوان اباعبدالله الحسین (علیه السلام ) بود، نام حسین بن علی با خون و پوستش عجین بود، به علمای سلف احترام خاصی قائل بود و اهل منبر  را  همواره تکریم می نمود خدایش رحمت کند که خوب بود و خوب زیست" .

امام جمعه یزد، درگذشت  آن بزرگوار را به خانواده مکرمه و  فرزندان گرامش و همچنین برادر بزرگوارش حجت الاسلام و المسلمین آقای سیدمحمود دعائی تسلیت گفته و از خدای بزرگ غفران و رحمت الهی برای آن مرحوم مسئلت نموده است.

همچنین استاندار یزد در پیامی درگذشت عالم ربانی حجت‌الاسلام  سید احمد دعائی را تسلیت گفت.

به گزارش روز یکشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد در پیام محمدعلی طالبی به مدیر مسوول روزنامه اطلاعات آمده است: ارتحال ابوی مومن و بزرگوارتان، حجت الاسلام حاج سیداحمد دعائی موجب تاثر و تالم شد.

در بخشی از پیام نوشته شد که آن فقید سعید، سرمایه گران بهای عمر پر برکت و شریف خویش را همواره در مسیر نشر حقایق نورانی قرآن و معارف اهل بیت سپری کرد و در دوره‌های مختلف، همواره در کنار مردم استان بود و در دفاع از آرمان های والای امام راحل عظیم الشأن(‌ره) از هیچ کوششی فروگذار نکرد.
                                                                                                                                                                                      
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =