چاپخانه لیبل و بسته بندی سازمان اوقاف راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- چاپخانه لیبل و بسته‌بندی سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی رئیس این سازمان و جمعی از مسئولان کشوری افتتاح شد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه درحاشیه افتتاح این چابخانه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با راه اندازی این چابخانه ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰ نفر غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی با بیان اینکه چابخانه لیبل و بسته بندی به مجموعه سازمان چاپ و انتشارات اضافه شده است، افزود: تقویت بخش طراحی و بسته بندی با فرهنگ ایرانی اسلامی از جمله اقدامات به انجام رسیده در این مجموعه است.

وی با تاکید بر اینکه راه اندازی این مجموعه موجب سودآوری بیشتر برای سازمان چاپ و انتشارات خواهد شد، گفت: افتتاح این بخش می تواند نقش بسزایی در تولیدات مورد نیاز کشور در حوزه لیبل داشته باشد.

مدیر روابط عمومی سازمان چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: به رغم وجود شرکت های بزرگ کشور در زمینه تولید لیبل در سال ۲۰۱۸ حدود ۴۲۰ میلیون قطعه لیبل از ترکیه وارد کشور شده است.

معصومی با بیان اینکه دستگاه های افتتاح شده شامل ماشین های جعبه چسبان، تولید لیبل و دایکات برای برش زدن هستند، گفت: یکی از اهداف ما این است که به سمت تولید محصولات برویم که در ایران کمتر تولید شده و از خارج وارد می شود.

وی اظهار داشت: به عنوان مثال در حوزه تولید لیبل برای محصولات پی وی سی دچار کمبود هستیم که ازیکی  برنامه های دارای اولویت ما رفتن به به سمت تولید اینگونه محصولات است به رغم اینکه دستگاهها ی موجود توانایی چاپ لیبل های امنیتی را نیز دارند.

مدیر روابط عمومی سازمان چاپ و انتشارات سازمان اوقاف افزود: از دیگر اقدامات ما رفتن به سمت تولید بسته بندی ها برای محصولات باغی است که در حال حاضر این بسته بندی توانایی نگهداری شش روز از محصولات را دارد در حالی که در آینده نزدیک بسته بندهایی تولید خواهیم کرد که می توانند محصولات باغی را تا مدت زمان ۱۴ روز نگهداری کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha