۲۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۷
کد خبرنگار: 2058
کد خبر: 83667209
۰ نفر

برچسب‌ها

دختران رای اولی مشهد با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند

مشهد- ایرنا- جمعی از دانش‌آموزان دختر رای اولی مشهد روز یکشنبه طی همایشی با عنوان "یادواره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی" با آرمان‌های انقلاب و شهیدان تجدید بیعت کردند.

رییس آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد به عنوان متولی این همایش به خبرنگار ایرنا گفت: در این همایش حدود ۷۰۰ نفر از دانش‌آموزان منتخب رای اولی و عضو تشکل‌های دانش آموزی این ناحیه با برگزاری برنامه‌های ویژه از قبیل نمایش کلیپ و پخش سرود با تعاریف و آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی آشنا شدند.

محمدرضا کمالی، آشنایی بهتر با مفاهیم و آموزه‌های دینی و راه‌های مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان انقلاب و ارائه راهکارهای علمی و کارشناسی برای مقابله مناسب با ترفندهای دشمنان را از اهداف برگزاری این همایش یکروزه ذکر کرد.

وی افزود: هدف دیگر این همایش آشنایی دانش‌آموزان با رشادت‌ها و خدمات سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی است که در این راستا با تماشای کلیپ و دیگر برنامه‌های مختلف با خدمات گران‌بهای این شهید آشنا می‌شوند.

وی ادامه داد: آشنایی دانش آموزان رای اولی به عنوان سفیران مدارس با شرایط و اوضاع سیاسی اجتماعی کشور در آستانه انتخابات دوم اسفند و تببین نقش مشارکت عمومی در این انتخابات از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

استان خراسان رضوی دارای بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =