حمله به پایگاه عین الاسد ابرقدرتی آمریکا را درهم شکست

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: حمله تلافی جویانه و انتقام سخت نیروهای مسلح کشورمان به پایگاه عین الاسد که پس از شهادت سردار سلیمانی صورت گرفت، ابرقدرتی آمریکا را درهم شکست.

آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی روز یکشنبه در آیین یادواره شهدای ارتش در سنندج اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی و واکنش ایران در نهایت موجب نمود بیشتر قدرت کشورمان و افزایش قدرت جبهه مقاومت شد.

وی با اشاره به اینکه قدرت جنگ الکترونیک در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است لذا همه موشک‌های ایران به دقت به هدف خورد و آمریکا هم نتوانست مانع آنها شود،  اضافه کرد: شهدا وقتی شهید می‌شوند توانایی و اثرگذاری بیشتری پیدا می‌کنند و شهادت سردار سلیمانی هم تاثیرات مهمی در ابعاد مختلف داشت.  

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: شهادت این سردار بزرگ، حضور مردم در مراسم تشییع و تدفین او و سایر شهدا در کشور عراق و ایران و واکنش سپاه پاسداران به این جنایت آمریکا، نشان داد انقلاب اسلامی و حرکت خروشان آن همچنان زنده است.  

نماینده ولی فقیه در کردستان انقلاب اسلامی را مدیون خون شهدا و کسانی دانست که به برکت فرهنگ ایثار و مقاومت پیروزی آن را رقم زدند و در طول انقلاب موجب ثبات و پایداری آن شدند و افزود: تجلیل و حمایت از خانواده شهدا ضروری است چون هر چه داریم از خون شهداست و با وجود ایثار آنها امروز از آرامش و امنیت مطلوب برخوردار هستیم.  

امیر سرتیپ سعید اصثنی عشری فرمانده لشکر ۲۸ پیاده ارتش در کردستان هم در این آیین گفت: کسانی که در جمهوری اسلامی همه دارایی و هستی خود را فدا کردند از ارج و قرب بالایی برخوردارند و امنیت و قدرت امروز کشورمان مدیون گذشت و فداکاری شهدا و خانواده آنها است که باید قدردان این ایثار و از خودگذشتگی باشیم.  

در این آیین تعدادی از خانواده شهدای ارتش در استان کردستان مورد تجلیل و تکریم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =