بیش از ۱۰۰ طرح عمرانی در جیرفت افتتاح و کلنگ‌زنی شد

جیرفت - ایرنا - به گفته فرماندار جیرفت، دهه فجر امسال ۹۴ طرح عمرانی در جیرفت به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی هفت طرح دیگر آغاز شد.

ابوذر عطاپور وزیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر افزود: ۱۰۱ طرح عمرانی با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان در جیرفت افتتاح و کلنگ زنی شد.

وی تصریح کرد: تمامی طرح‌های مورد بهره‌برداری و کلنگ زنی در حوزه‌های برق، آب، عمران شهری، راه و شهرسازی، کشاورزی، امور اجتماعی و منابع طبیعی هستند.

وی اظهار داشت: اعتبار مورد نیاز این طرح‌ها از محل اعتبارات دولتی و بخش خصوصی تامین شده است.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای بیان خدمات نظام است، گفت: خدمات دولت، خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است لذا نادیده گرفتن خدمات نظام، یک جفای بزرگ است.

وی افزود: دشمن به دنبال کم‌رنگ کردن خدمات نظام است لذا همه مردم و مسوولان هوشیار باشند تا در نقشه دشمن گرفتار نشوند.

عطاپور وزیری اظهار داشت: امروز هر کسی مردم را از انقلاب و نظام نا امید کند و خدمات نظام را زیر سوال ببرد زیر چتر دشمنان نظام اسلامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، بیان داشت: مردم در لحظات حساس با تمام وجود از انقلاب دفاع کرده‌اند و مسوولان با تمام توان در جهت رفع مشکلات آن‌ها تلاش می‌کنند.

وی رهبری مقتدر، دین مداری و مردم را سه عامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: امروز هم این سه عنصر مهم می‌توانند عامل تداوم مسیر انقلاب باشند.

فرماندار جیرفت ادامه داد: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب این سه رکن مهم را هدف قرار داده و سعی دارد که با تضعیف آن‌ها اهداف خود را عملی سازد.

وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی تقارن دارد لذا کار بزرگ مردم انقلابی و حزب‌الهی ایران در تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تکمیل خواهد شد.

وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی با حضور پرشور خود، دوباره وحدت و یکپارچگی خود را به رخ دشمنان خواهند کشید.

عطاپور وزیری اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام همدلی و حمایت خود از کیان انقلاب اسلامی را به جهان مخابره می‌کنند.

وی ادامه داد: مردم با حضور باشکوه، پرشور و با نشاط خود در راهپیمایی ثابت می‌کنند تا آخرین نفس برای دفاع از خاک میهن در برابر بیگانگان و بدخواهان خواهند ایستاد.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.