۲ هزار نفر در جنوب کرمان واجد شرایط دریافت مسکن ملی شدند

جیرفت - ایرنا - مدیر مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: ۲ هزار نفر از مردم هفت شهرستان جنوبی این استان در طرح اقدام ملی مسکن، واجد شرایط شناخته شدند.

علیرضا شاهرخی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مجموع هفت شهرستان جنوبی استان کرمان سه هزار و ۳۴۱ نفر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که تعداد ۲ هزار نفر واجد شرایط شدند.

وی ادامه داد: با ارسال پیامک، به افراد واجد شرایط اطلاع رسانی شده است.

وی با بیان اینکه برای سرعت بخشیدن به بررسی و کنترل مدارک، ثبت‌نام‌کنندگان طبق برنامه‌ریزی مراجعه کنند، تصریح کرد: متقاضیان شهرستان جیرفت می‌توانند از ۱۵ تا ۲۵ بهمن‌ماه به مدت ۱۰ روز به ترتیب حروف الفبا که اعلام شده به اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان مراجعه کنند.

شاهرخی ادامه داد: همچنین در تاریخ اعلام شده برای سهولت انجام کار در شهرستان‌های عنبرآباد، رودبارجنوب، قلعه‌گنج، کهنوج، فاریاب و منوجان متقاضیان می‌توانند در شهرستان محل سکونت خود به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

مدیر مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: دولت در خصوص خانه‌دار شدن مردم مناطق مختلف کشور، طرح مهم اقدام ملی مسکن را از اواخر سال گذشته و اوایل امسال آغاز کرد و این طرح به سرعت در حال انجام است.

اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جنوبی را تحت پوشش دارد.