۲۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۰:۲۴
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 83666676
۰ نفر

برچسب‌ها

آرامش امروز جامعه مدیون جانفشانی و ایثارگری شهدا است

قزوین - ایرنا - شهردار قزوین گفت: عزت و امنیت امروز کشور ثمره خون پاک شهدای گرانقدر و همچنین رشادت، صبر و استقامت،مادران و خانواده شهداء است.

سیاوش طاهرخانی روز شنبه در مراسم «گل واژه های صبر» ویژه برنامه تجلیل از مادران دو فرزند شهید شهر قزوین افزود: امروز و همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین(س) که به نام روز تکریم مادران و همسران شهدا نامگذاری شده، از ۱۷ مادر دو فرزند شهید که در حال حاضر در قید حیات هستند، تقدیر می شود.

وی یادآورشد: مادر بودن مقام والایی است ولی والاتر از آن، مقام مادر شهیدان است که با استقامت و صبوری موجب استحکام پایه های نظام جمهوری اسلامی و تثبیت انقلاب اسلامی ایران شدند.
شهردار قزوین اظهار کرد : مجموعه مدیریت شهری برنامه های خوبی را در حوزه ایثار تدوین کرده که از آن جمله می توان به دیدار مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی هر هفته با یک خانواده شهدا جهت بررسی مشکلات آنان در حوزه شهری اشاره کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین نیز در این مراسم گفت : سنت حسنه تجلیل از مادران دو فرزند شهید با هدف عرض ادب به ساحت مقدس شهدا و مادران گرانقدرشان  انجام شده است.
حکمت اله داودی افزود : امنیت، آرامش و آسایش امروز ملت ایران مرهون رشادت و جانفشانی جوانانی است که در دامن مادران بزرگوار پرورش پیدا کرده اند.
وی یادآورشد : حفظ و تثبیت انقلاب اسلامی و همچنین ایجاد رضایت در شهروندان با ارائه خدمات مطلوب ، بهترین هدیه ای است که می توان به مادران و خانواده شهدا تقدیم کرد و این مطمئنا یکی از خواسته های اساسی خانواده شهدا از مسوولان است.
داودی افزود: تجلیل از مادران دو فرزند شهید، سنت حسنه ای است که امیدواریم این سنت نیکو تدوام داشته باشد و هر ساله بهتر و باشکوه تر برگزار شود.

در مراسم گل واژه های صبر از ۱۷ مادر دو فرزند شهید شهر قزوین به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهداء تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =