پاکدستی و آزادگی انتظار خانواده‌های شهدا از مسوولان است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: انتظار خانواده شهدا از مدیران این است که شجاعت و پاکدستی داشته و انقلابی باشند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در مراسم «گل واژه های صبر» ویژه برنامه تجلیل از مادران دو فرزند شهید شهر قزوین که در سالن مفاخر شهرداری قزوین برگزار شد، افزود: خواسته مادران شهدا این است که مسوولان حریت و آزادگی داشته باشند و زیر بار منت اشخاص نروند تا بیت‌المال حفظ شود و همه کارها روال قانونی خود را طی کند.

وی یادآورشد: باید در انتخاب مدیران دقت شود تا شاهد خیانت به بیت‌المال و انحراف در مدیران نباشیم.

آیت الله عابدینی افزود: شهدای ایران اسلامی تربیت شده مکتب حضرت ابوالفضل العباس(ع) بودند و به همین خاطر شجاعت و بصیرت آنها، امروز برای همه مردم درسی بزرگ و تأثیرگذار است.

به گفته وی شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، صاحب مادران شجاع بوده‌اند و امیرالمؤمنین(ع) به ما می‌آموزد که مادران نقش مهمی در تربیت فرزندان شجاع دارند.

امام جمعه قزوین گفت: انتظاری که خانواده‌های شهدا از مسوولان دارند این است که قدر مسئولیت‌ها را بدانند و در مسیر خدمت به مردم به کار بگیرند و از بیت‌المال و حق دفاع کنند تا در قیامت مدیون مادران، همسران و خون شهدا نباشند.

وی افزود: بخاطر همت و فداکاری‌های مادران شهدا، تحولات عظیم در ایران اسلامی و کشورهای اسلامی ایجاد شده است و همه می‌باید قدردان این عزیزان باشیم.

به گفته نماینده ولی فقیه در استان قزوین ، مادرانی که فرزندانشان در دفاع مقدس به شهادت رسیدند، قبلاً خودشان در عرصه حمایت از انقلاب حضور جدی داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =