بارسا برای جایگزینی «لوئیس سوآرز» با «لوئیس سوآرز» تماس گرفت

تهران- ایرنا- براساس گزارش رسانه‌های اسپانیا، باشگاه بارسلونا برای جانشین کردن «لوئیس سوارز» مهاجم مصدوم خود با باشگاه رئال زارگوزا وارد مذاکره شده تا مهاجمی با همین نام را از این تیم جذب کند.

سوآرز اروگوئه‌ای پس از جراحی زانوی آسیب دیده خود در ماه ژانویه، هم‌اکنون در نیمه راه دوران مصدومیت بلندمدت خود به سر می‌برد.

اگرچه پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه بسته شده است اما با توجه به مصدومیت «عثمان دمبله» که سه‌شنبه پای خود را به تیغ جراحان خواهد سپرد و در نتیجه دست کم پنج هفته از میادین دور می‌ماند، آبی اناری‌ها مجازند تا با یک بازیکن قرارداد امضا کنند.

در مورد این خواسته، کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اسپانیا باید حرف آخر را بزند و براساس گزارش خبرنگار برنامه رادیویی اِل لاگوئرو، یک «لوئیس سوارز» دیگر در رادار کاتالان‌ها قرار گرفته است.

مهاجم ۲۲ ساله تیم دسته دومی زاراگوزا در فصل جاری در مجموع ۲۴ بازی ۱۴ گل به ثمر رسانده و امیدهای تیمش را برای صعود به دسته بالاتر زنده گه داشته است.

براساس گزارش ال لاگوئرو، باشگاه زاراگوزا تماس باشگاه بارسلونا را تایید کرده اما توضیح داده است که فرآیند انتقال سوآرز به نیوکمپ با پیچیدگی روبرو است زیرا این بازیکن هم‌اکنون به طور قرضی از باشگاه واتفورد در زاراگوزا بازی می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha