عباس جدیدی برای اخذ کرسی بین‌المللی به هند می‌رود

تهران- ایرنا- عباس جدیدی به‌عنوان یکی از گزینه‌های فدراسیون کشتی برای کسب کرسی‌های بین‌المللی کشتی به رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند اعزام می‌شود.

حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد دلیل اعزام عباس جدیدی به رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا در هند گفت: عباس جدیدی از قهرمانان المپیک و جهان کشتی است و رویکرد فدراسیون کشتی استفاده از همه ظرفیت‌های فنی و پتانسیل مدیریتی است تا بتواند برای کسب کرسی‌های بین‌المللی آسیایی و جهانی برنامه‌ای مدون و راهبردهای عملیاتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: عباس جدیدی در همین مسیر به ترکیب مدیریتی فدراسیون کشتی اضافه شده است تا به امید خدا با برنامه‌هایی که صورت می‌گیرد بتوانیم یکی از درخواست‌های جدی جامعه کشتی در این زمینه را پاسخ بدهیم.

رنگرز همچنین در رابطه با آخرین وضعیت میثم نصیری بعد از حاضر نشدن در مسابقه با امیرحسین مقصودی گفت: میثم نصیری کشتی گیر شایسته کشورمان است و بعد از اینکه نامه‌ای را به طور رسمی از هیات کشتی زنجان دریافت کردیم، رییس فدراسیون کشتی در این مورد ورود پیدا کرد، چرا که فدراسیون کشتی در این موارد به لحاظ اداری شان ورود و نظارت دارد.

رنگرز تصریح کرد: البته به نظر می‌رسد کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در خصوص نفرات شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا در هیچ جایی اشاره به انجام انتخابی صرف و رودر رو در مسابقات نداشته است و نظر بر این بوده که نفرات منتخب اول تا سوم در اردوها حضور داشته باشند و با توجه به صلاحدید کادر فنی به هریک از رقابت ها اعزام شوند.
لازم به ذکر است با توجه به نظر کادر فنی قرار بود که انتخابی درون اردویی در وزن ۶۵ کیلوگرم بین امیرحسین مقصودی و میثم نصیری انجام شود که نصیری در این دیدار حاضر نشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha