ناظم‌الشریعه: همه باید از مربی جدید تیم ملی حمایت کنند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال ایران با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال در تمرین فوتسالیست‌ها اظهار داشت: همه باید از مربی جدید تیم ملی حمایت کنیم.

«سید محمدکاظم ناظم‌الشریعه» امروز مقابل فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: امروز اسکوچیچ بر سر تمرین تیم ملی فوتسال آمد و با من هم صحبت کرد. این مربی در صنعت نفت آبادان شرایط خوبی داشت و حالا امیدوارم بتواند به تیم ملی فوتبال کمک کند. همه باید از مربی جدید تیم ملی حمایت کنند تا بتواند با آرامش کار کند. به هر حال توقع مردم نسبت به تیم ملی فوتبال و فوتسال با همه رشته‌ها متفاوت است و باید همه کمک کنند تا تیم‌های ملی بتوانند بهترین نتیجه را بگیرند.

وی در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال ایران اظهارداشت: ما با وجود به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا به دلیل شیوع ویروس کورونا، به کار خود ادامه می‌دهیم و طبق برنامه خود پیش می‌رویم. امروز هم با آرش جابری در سازمان لیگ فوتسال جلسه‌ای خواهیم داشت تا تکلیف بازی‌های پلی ‌آف لیگ برتر را روشن کنیم و بازی‌های مانده را انجام دهیم تا بتوانیم بازیکنان را بدون مشکل در اختیار داشته‌ باشیم.

پیش از این قرار بود رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در کشور ترکمنستان برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به تعویق افتاد.

وی در مورد بازتاب تهدید به استعفای خود درهفته گذشته گفت: من واقعیت‌ها را گفتم و قصدم شلوغ کردن نبود. خوشبختانه فدراسیون فوتبال با همکاری وزارت ورزش و جوانان به ما قول دادند که در بهمن حقوق بازیکنان تیم ملی را پرداخت کنند.

ناظم‌الشریعه در مورد برنامه جدید تیم ملی فوتسال تصریح کرد: ما به علت اینکه تیم‌های اروپایی درگیر مسابقات قهرمانی ملت‌های اروپا بودند نمی‌توانستیم با آنها بازی دوستانه برگزار کنیم اما حالا امیدوارم کمیته فوتسال بتواند بازی‌های دوستانه خوبی با تیم‌های اروپایی تدارک ببیند.

وی درمورد انتخاب رییس جدید فدراسیون فوتبال در روزهای آینده خاطرنشان کرد: رییس فدراسیون باید کسی باشد که بتواند نقدینگی این فدراسیون را که اصلی ترین مشکلش است، حل کند. فدراسیون فوتبال باید از لحاظ سیاسی و مالی قوی عمل کند تا بتواند مشکلات تیم‌های ملی را به خوبی حل کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha