جدایی دین از سیاست از هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی است

ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب ارتش با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش برای جدایی دین از سیاست هستند، گفت: تاثیر اندیشه‌های امام راحل و انقلاب اسلامی به حدی بوده که تمام نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده‌است و تمام دنیا به مدیریت دین در اداره نظامی کشور اذعان دارند.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو روز شنبه در همایش نقش تشکل‌های مردم نهاد در حفظ و نشر ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس با اشاره به اینکه جوانان امروز سرمایه‌های فردای انقلاب اسلامی ایران هستند، افزود: باید مراقب باشید تا دشمنان با تبلیغات نادرست افکار شما را تحت تاثیر قرار ندهد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران تحولی را در ساختارهای کلی ایدئولوژی‌های جهان به وجود آورد و تمام توطئه‌های دشمنان را شناسایی و در سایه بصیرت رهبری و مردم خنثی کرده‌است.

وی اضافه کرد: باید جوانان به این امر توجه کنند که شهدا مایه افتخار، عزت و توسعه کشور هستند و اقتدار امروز کشور مرهون رشادت‌های بی‌بدیل و استراتژیک آنان ست.

وی گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران زمانی به رخ جهانیان کشیده شد که در ماجرای حمله موشکی عین‌الاسد کسی توان مقابله با ایران و جرات پاسخ را نداشت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌غرب ارتش با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تولید محتوا برای انقلاب اسلامی است، بیان کرد: نسل امروز باید بداند که انقلاب اسلامی در برهه‌ای از زمان به پیروزی رسید و تمامی معادلات فکری جهان را برهم زد که دو ابرقدرت در سطح جهانی وجود داشت.

امیر سرتیپ دوم حاجیلو افزود: نسل امروز با حضور مقتدارانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهد کشید و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد زد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: نگاه به گذشته ارزش و قیمت انقلاب اسلامی را آشکار می‌کند و نسل امروز با نگاه به گذشته درس عبرتی می‌گیرند و از فضای تبلیغات مسموم دشمنان دور می‌شوند.

سرهنگ پاسدار جلیل وحیدی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران امروز شاخصه‌های قدرت آمریکا را زیرسوال برده و حیثت آنان را لگدمال کرده‌است.

اجرای تئاتر از خاک تا افلاک با مضمون شهدا و تجلیل از مادران شهدای نیروی هوایی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =