۳۱هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی می‌شوند

شهرکرد- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به رسالت این سازمان گفت: سال آینده ۳۱ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی می‌شوند.

جمشید انصاری روز شنبه در آیین بهره‌برداری همزمان از طرح‌های دهه فجر شهرستان شهرکرد در بیمارستان امام علی(ع) فرخشهر در جمع خبرنگاران افزود: برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز بخش دولتی سالانه متناسب با خروجی نیروی انسانی از سوی دولت و دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی و مجوز استخدامی صادر می‌شود.

وی افزود: بیشترین مجوز استخدامی در کشور به مجموعه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان اختصاص داده می‌شود، که بیشترین خدمات رسانی را در کشور به جامعه دارد.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی ،با اشاره به اینکه آزمون استخدامی سالجاری در فصل زمستان برگزار شد،  اظهار داشت: تا پایان سال تمام مراحل استخدامی پذیرش‌شدگان انجام و نهایی خواهد شد.

انصاری افزود: سال‌آینده نیز ظرفیت‌ دستگاه‌ها ارزیابی و بررسی خواهد شد که براساس میزان خروجی مجوز استخدام صادر خواهد شد.

استاندار چهارمحال وبختیاری نیز در این آیین به بهره‌برداری از اورژانس بیمارستان فرخشهر اشاره کرد و گفت: این اورژانس در زمینی به مساحت یکهزار و ۷۵۰ متر مربع احداث شده که ظرفیت این اورژانس ۲۰ تخت بستری و ۲ تخت ایزوله است.

اقبال عباسی افزود:برای راه‌اندازی این بخش بیش از ۷۰میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

به گزارش ایرنا، همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجرامسال‌ ۵۵ طرح با ۶۰۲ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان شهرکرد به بهره‌برداری رسید که زمینه اشتغال مستقیم ۳۰۴ نفر را فراهم کرد.
همچنین عملیات اجرایی ۱۸ طرح جدید با ۱۹۵ میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان آغاز شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha