توزیع بیش‌از ۵۳ هزار حلقه لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۵۳ هزار و ۱۱۵ حلقه لاستیک از ابتدای مرداد سال گذشته تا کنون با نرخ مصوب بین رانندگان اتوبوس و کامیون‌های برون شهری این استان توزیع شد.

 تیمور باقری روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه‌های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش مهمی در چرخه اقتصاد دارد اظهار داشت: توزیع عادلانه و ارزان لاستیک در بین رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از سال گذشته با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت اجرایی شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای طرح تاکنون ۴۳ هزار و ۳۴۲ حواله از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان صادر که در نهایت منجر به تحویل ۵۳ هزار و ۱۱۵ حلقه لاستیک به رانندگان ناوگان مسافری و باری استان از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت شد.
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهار داشت: اختصاص لاستیک به رانندگان براساس ظرفیت و پیمایش ناوگان تعیین میشود، بنابراین هرچه کارکرد ناوگان بیشتر باشد تعداد لاستیک بیشتری به آن تعلق می‌گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha