۱۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 83665487
۰ نفر

برچسب‌ها

درخواست وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از جنبش حماس

تهران - ایرنا - وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با ارسال نامه ای به "حماس"، خواستار متوقف شدن حملات موشکی "جنبش مقاومت اسلامی فلسطین" به سرزمینهای اشغالی شد.

خبرگزاری فلسطینی "سما" فلسطین امروز (شنبه) اعلام کرد: "کرمیلا مناشیه" گزارشگر شبکه 11تلویزیون رژیم صهیونیستی روز جمعه فاش کرد که "نفتالی بنت " وزیر جنگ این رژیم با ابراز نگرانی از حملات موشکی حماس به مقر سربازان رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، با ارسال نامه ای به حماس خواستار متوقف شدن این حملات شد .

وی افزود: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در این نامه آورده است که چنانچه حملات موشکی و ارسال بالون های آتش زا به اسراییل متوقف شود، رژیم صهیونیستی آماده است تا به نوار غزه تسهیلات ارایه کند.

گزارشگر شبکه  11تلویزیون رژیم صهیونیستی تصریح کرد: مسئولان امنیتی رژیم صهیونیستی به شدت نگران تشدید حملات موشکی حماس به سرزمینهای اشغالی هستند.

در همین حال ، عضو دفتر سیاسی حماس گفت: آنچه در کرانه باختری اتفاق افتاده، افزایش مقاومت و نپذیرفتن "معامله قرن" از سوی مردم فلسطین است.  

به گزارش سما، "حسان بدران " افزود: انتفاضه ( قیام ) مردمی در کرانه باختری برای رد معامله قرن  در مسیر صحیح خود قرار دارد و آنچه مقاومت و انتفاضه انجام می دهد این پاسخ قاطع برای دفع تجاوز مداوم رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین است.

وی همچنین از مسئولان فلسطینی خواست تا مواضع خود را عملی کنند و تأکید کرد که همزمان حماس تلاش می کند تا همه فلسطینی ها را برای مقابله با معامله قرن متحد کند.

عضو دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: ایجاد یک راهبرد متحد فلسطینی برای مقابله با معامله قرن ضروری است و حماس برای هرگونه نشست ملی به منظور مقابله با این توافق آماده است.

وی به سفرهای "اسماعیل هنیه" رئیس دفتر سیاسی حماس به کشورهای منطقه و مسلمان اشاره کرد و افزود: سفر هنیه به کشورها برای بسیج تلاش های رسمی و مردمی جهت حمایت از آرمان فلسطین و مقابله با معامله قرن صورت گرفته است.

بدران  با اشاره به راه اندازی پویشی موسوم به "فجر عظیم " برای مقابله با معامله قرن اضافه کرد: این فعالیت ها نشانگر عمق روح استواری و ایمان در بین توده های مردم فلسطین است و به همه کسانی که در این پویش شرکت کردند، احترام می گذارم.

" ماهر عبید " یکی دیگر از اعضای دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس  گفت: مشارکت گسترده در پویش " فجرعظیم " اثبات می کند که مردم فلسطین به مشکل تحمیل شده به خود واقف هستند و از حجم توطئه هایی که برای از بین بردن آرمان فلسطین ساخته می شوند، آگاهند.

وی در بیانیه مطبوعاتی افزود: این جمعیت ( پویش فجر عظیم )  بیانگر پاسخ عملی برای هرکسی است که سعی می کند به آرمان فلسطین آسیب بزند و قوی ترین پیام را برای پایبندی به سرزمین و هویت ما حمل می کند و مظهر تصویر پایداری و مقاومت برای مقابله با استکبار اسرائیل است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha