فرماندار خمین: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی‌گاه سرمایه مردمی نظام اسلامی است

خمین - ایرنا - فرماندار خمین: راهپیمایی 22 بهمن تجلی‌گاه سرمایه مردمی نظام اسلامی است و آحاد مردم هوشیارانه در این صحنه حساس حضور پیدا می‌کنند و توطئه‌های دشمنان را درهم خواهند شکست.

« احمد طهرانی»  روز شنبه در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در خمین، افزود: مردم رکن مهم و اصلی تامین امنیت و عرصه تصمیم‌سازی و راهبری امور در نظام اسلامی هستند و با حضور آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر بهترین تابلوی جمهوریت نظام خلق خواهد شد.
وی ادامه داد: حضور معنادار و پرشور مردم در انتخابات و راهپیمایی‌ها بارها سبب شده که  دشمنان مجبور به عقب نشینی شوند و در این بزنگاه حساس نیز مردم بار دیگر نقش خود را پررنگ‌تر از قبل نشان خواهند داد. 
فرماندار خمین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برپایه نظام مردم‌سالاری دینی بنا نهاده شده است، اظهارداشت: نقش مردم از همان ابتدای نهضت خمینی کبیر برجسته بوده است  به‌گونه‌ای که یکی از رمزهای سه‌گانه موفقیت انقلاب اسلامی و پیروزی آن، حضور و وحدت مردم درکنار ایمان به خدا و رهبری امام راحل بود. 
طهرانی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی استکبار جهانی و هم‌پیمانانش همواره حضور ملت را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه راهپیمایی ۲۲بهمن رصد کرده و کوشیده‌اند شکاف بین حاکمیت و ملت ایجاد کنند. 
فرماندار خمین گفت: وحدت از مولفه‌های امنیت است و دشمنان از وحدت ملت ایران هراس دارند و آن را سد راه رسیدن به اهداف شوم خود می‌دانند.
طهرانی، انتخابات را از شاخصه‌های انسجام ملی بیان کرد و افزود: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای بار دیگر توطئه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند.
 وی خاطرنشان کرد: کشور در شرایط حساس قرار دارد و مردم از وضعیت معیشتی و اقتصادی ناراضی هستند اما این گلایه‌مندی مانع حضور مردم در انتخابات نیست و ملت ثابت کرده که همواره پای نظام اسلامی می‌ایستد.
فرماندار خمین با اشاره به همزمانی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد سلیمانی گفت: شهید سلیمانی سردار دل‌ها است و برنامه‌ای شایسته‌ای در این راستا در شهرستان برگزار می‌شود.
در این نشست مقرر شد که راهپیمایی ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور روز سه شنبه از میدان ۱۵ خرداد تا میدان مدرس برگزار شود و آیین چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی نیز شامگاه سه‌شنبه در مسجد جامع خمین برگزار شود.
خمین واقع در نوار جنوبی استان مرکزی زادگاه امام راحل است و راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای خمین و قورچی باشی و مراکز دهستان‌های این شهرستان برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =