اسدی: پرسپولیس لایق قهرمانی در لیگ است

تهران- ایرنا- بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازی شهرآورد پایتخت گفت: تیم پرسپولیس روند بسیار خوبی دارد و به نظر من هیچ تیمی مثل پرسپولیس لیاقت قهرمانی در لیگ برتر را ندارد.

«ابراهیم اسدی» روز شنبه در مورد تساوی شهرآورد پایتخت، در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: هر۲ تیم شرایط ایده‌آلی داشتند و توانستند بازی خیلی خوبی به نمایش بگذارند. در این بازی احساس می‌کنم بازیکنان پرسپولیس از لحاظ بدنی تحت فشار بودند. نبود شجاع خلیل‌زاده به طور حتم به دفاع پرسپولیس ضربه زد؛ به نحوی که هر ۲ گل استقلال از روی ضعف دفاع پرسپولیس به ثمر رسید و خوشبختانه شیخ دیاباته دراین دیدار حضور نداشت و گرنه دفاع پرسپولیس بیشتر اذیت می‌شد.

وی درمورد نحوه عملکرد بازیکنان ۲ تیم گفت: به نظر من از پرسپولیس سید جلال حسینی از همه بازیکنان بهتر بود و توانست عملکرد بسیارخوبی داشته ‌باشد. از تیم استقلال هم مهدی قائدی بسیار خوب بازی کرد و دفاع پرسپولیس را خیلی اذیت کرد.

اسدی در مورد عملکرد یحیی گل‌محمدی در نیم فصل دوم، افزود: «یحیی» دوست و همبازی سابق من است و این را می‌دانم که او از لحاظ تجربه، شخصیت و فهم فوتبالی نسبت به رقیبان خود بالاتر است و این موضوع می‌تواند به پرسپولیس در ادامه راه کمک کند. امیدوارم مشکلات پرسپولیس به این تیم آسیب نزند.

زننده گل اولین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، درپاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند دوباره قهرمان لیگ برتر شود یا نه، گفت: هیچ تیمی اندازه پرسپولیس صلاحیت قهرمانی در لیگ برتر را ندارد ولی باید تلاش و سعی بازیکنان کم نشود و هر روز در راه قهرمانی محکم تر قدم بردارند.

وی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: نمی‌دانم که این انتخاب‌ها کجا شکل می‌گیرد و بر اساس چه مسایلی صورت میگیرد. در همه جا دنیا بعد از اینکه سرمربی تیم ملی می‌رود، جای او کسی را می‌آوردند که از لحظ فنی بالاترازسرمربی قبلی باشد اما درفدراسیون ما همیشه این موضوع نادیده گرفته شده است. بسیاری از مربیان داخلی ما مانند علی دایی بودند که از همه لحاظ گزینه بهتری بودند و علت این انتخاب را متوجه نمی‌شوم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha